Sinema Ve Dijital Medya Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Sinema Ve Dijital Medya kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Sinema Ve Dijital Medya kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Sinema Ve Dijital Medya kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Sinema Ve Dijital Medya okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Sinema Ve Dijital Medya için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Sinema Ve Dijital Medya Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Sinema Ve Dijital Medya için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Sinema Ve Dijital Medya ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Sinema Ve Dijital Medya kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Sinema Ve Dijital Medya kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Sinema Ve Dijital Medya kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Sinema Ve Dijital Medya taban puanları veya Sinema Ve Dijital Medya sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Sinema Ve Dijital Medya kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Sinema Ve Dijital Medya kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Sinema Ve Dijital Medya ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Sinema Ve Dijital Medya kaç net ve Sinema Ve Dijital Medya kaç puan görebilirsin.

Sinema Ve Dijital Medya Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
İZMİR EKONOMİ ÜNİ. 396,800 3 24,5 15,0 9,3 0,8 19,5 8,0 6,0 9,8
İZMİR EKONOMİ ÜNİ. 401,500 24 12,0 3,8 1,5 1,3 2,5 2,8 2,3 3,5

Sinema Ve Dijital Medya bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Sinema Ve Dijital Medya Kazanmak için

Sinema Ve Dijital Medya kaç net 2020

Sinema Ve Dijital Medya kaç puanla kazanlır veya Sinema Ve Dijital Medya için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Sinema Ve Dijital Medya konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Sinema Ve Dijital Medya zor mu? Sinema Ve Dijital Medya dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Sinema Ve Dijital Medya okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Sinema Ve Dijital Medya kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap