Şirketlerde Kullanılan Muhasebe Programları

İşletmeler günümüzde küçük olsun ya da büyük hacimli olsun muhasebe işlemlerini eski usul defterler ve Excel programlar ile tutmak yerine tamamen bu işlemler için geliştirilmiş ticari programlar kullanarak yapmaktadır.

Neden Excel gibi programlar yerine muhasebe programları kullanmalıyız?

Excel gibi makro eklentiler üzerine kurulmuş yazılımlarda işlem yapmak için programa çok hakim olmak gerekmektedir. Sadece muhasebe alanına hitap etmediği için karmaşık kullanım yapısı ile çok basit işlemler bile zorlu zamanlara dönüşebilmektedir. Excel gibi yazılımlarda yedekleme ve otomatik raporlama sağlamak için çok karışık fonksiyonlar uygulamanız gerekmektedir. Fakat Fenesoft muhasebe programları bu işlemleri çok basit bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şirketlerin kullandığı muhasebe programlarının basit ara yüzlü ve herkes tarafında kullanılabilecek şekilde seçilmiş olması gerekir. Farklı kullanıcı atama imkanları sayesinde şirketinizde çalışan idareciler ya da farklı muhasebecilere ayrı kullanıcı panelini sunma imkanı sağlaması gerekmektedir.

İşletmenizin muhasebelerini bilgisayarlı ortamda tutmak için atmanız gereken ilk adım doğru kasa programı seçimi olacaktır. Doğru seçilmiş programlar ile alışılmış Excel gibi yazılımlara çok basit bir şekilde doküman gönderebilirsiniz.

YouTube video

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Fenesoft yazılımları ile şirketinizin bütün muhasebe işlemlerini gerçekleştirebilmenin yanında kolay fatura yazdırma, ödeme ve tahsilat tarihi öncesinden istenilen zaman aralığında bildirim alma ve otomatik yedekleme gibi birçok fonksiyondan faydalanabileceksiniz. Kolay kullanımlı arayüzü sayesinde çok kısa sürede programa adapte olabilir ve uzun yıllarda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Fenesoft ticari programları https://www.fenesoft.com/ adresinde tüm internet kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Tüm programların deneme sürümlerini bilgisayarınıza indirerek test edebilme imkanına sahipsiniz.

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap