Sosyal Hizmet (Açıköğretim) Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Sosyal Hizmet (Açıköğretim) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Sosyal Hizmet (Açıköğretim) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Sosyal Hizmet (Açıköğretim) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Sosyal Hizmet (Açıköğretim) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Sosyal Hizmet (Açıköğretim) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Sosyal Hizmet (Açıköğretim) taban puanları veya Sosyal Hizmet (Açıköğretim) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Sosyal Hizmet (Açıköğretim) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kaç net ve Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kaç puan görebilirsin.

Sosyal Hizmet (Açıköğretim) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
ANADOLU ÜNİ. 373,350 504 22,8 11,0 5,0 0,0 2,8 10,5 5,8 3,8
ATATÜRK ÜNİ. 287,100 1259 17,3 11,5 0,0 0,0 0,0 8,0 4,3 6,0

Sosyal Hizmet (Açıköğretim) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Sosyal Hizmet (Açıköğretim) Kazanmak için

Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kaç net 2020

Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kaç puanla kazanlır veya Sosyal Hizmet (Açıköğretim) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Sosyal Hizmet (Açıköğretim) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Sosyal Hizmet (Açıköğretim) zor mu? Sosyal Hizmet (Açıköğretim) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Sosyal Hizmet (Açıköğretim) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Sosyal Hizmet (Açıköğretim) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap