Sosyoloji (Açıköğretim) Kaç Net Gerekir 2020

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Yazıda Sosyoloji (Açıköğretim) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Sosyoloji (Açıköğretim) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Sosyoloji (Açıköğretim) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Sosyoloji (Açıköğretim) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Sosyoloji (Açıköğretim) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Sosyoloji (Açıköğretim) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Sosyoloji (Açıköğretim) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Sosyoloji (Açıköğretim) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Sosyoloji (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Sosyoloji (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Sosyoloji (Açıköğretim) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Sosyoloji (Açıköğretim) taban puanları veya Sosyoloji (Açıköğretim) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Sosyoloji (Açıköğretim) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Sosyoloji (Açıköğretim) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Sosyoloji (Açıköğretim) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Sosyoloji (Açıköğretim) kaç net ve Sosyoloji (Açıköğretim) kaç puan görebilirsin.

Sosyoloji (Açıköğretim) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite AdıSon Kişinin OBPYerTYT TürkçeTYT SosyalTYT MatTYT FenAYT MatAYT FizikAYT KimyaAYT Biyoloji
İSTANBUL ÜNİ.329,40030417,311,82,87,50,88,06,03,8
ANADOLU ÜNİ.257,50091715,813,80,00,50,04,36,84,8
ATATÜRK ÜNİ.276,65012722,512,54,0-0,31,03,82,83,8

Sosyoloji (Açıköğretim) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Sosyoloji (Açıköğretim) Kazanmak için

Sosyoloji (Açıköğretim) kaç net 2020

Sosyoloji (Açıköğretim) kaç puanla kazanlır veya Sosyoloji (Açıköğretim) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Sosyoloji (Açıköğretim) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Sosyoloji (Açıköğretim) zor mu? Sosyoloji (Açıköğretim) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Sosyoloji (Açıköğretim) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Sosyoloji (Açıköğretim) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ