Sümeroloji Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Sümeroloji kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Sümeroloji kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Sümeroloji kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Sümeroloji okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Sümeroloji için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Sümeroloji Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Sümeroloji için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Sümeroloji ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Sümeroloji kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Sümeroloji kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Sümeroloji kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Sümeroloji taban puanları veya Sümeroloji sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Sümeroloji kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Sümeroloji kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Sümeroloji ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Sümeroloji kaç net ve Sümeroloji kaç puan görebilirsin.

Sümeroloji Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
ANKARA ÜNİ. 296,900 21 12,3 14,0 8,5 2,5 9,8 2,3 6,0 6,0

Sümeroloji bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Sümeroloji Kazanmak için

Sümeroloji kaç net 2020

Sümeroloji kaç puanla kazanlır veya Sümeroloji için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Sümeroloji konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Sümeroloji zor mu? Sümeroloji dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Sümeroloji okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Sümeroloji kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap