Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) taban puanları veya Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Hangi Bölüm Kaç Net

Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kaç net ve Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kaç puan görebilirsin.

Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
DOKUZ EYLÜL ÜNİ. 410,550 62 18,8 7,8 2,5 0,0 0,8 11,5 1,5 1,0
BALIKESİR ÜNİ. 280,500 31 16,8 5,8 6,5 0,0 3,0 8,8 1,8 1,8
BİTLİS EREN ÜNİ. 334,800 1 19,5 9,0 4,3 0,0 -0,8 8,8 4,5 4,8
ERZİNCAN BİNALİ YILDIRIM ÜNİ. 440,000 1 18,8 6,8 7,3 1,0 3,0 11,8 3,3 5,0
TRAKYA ÜNİ. 322,550 21 17,5 11,0 8,5 0,8 2,3 5,3 3,3 1,3

Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) Kazanmak için

Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kaç net 2020

Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kaç puanla kazanlır veya Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) zor mu? Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik (Yüksekokul) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

YouTube video

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap