Ulaştırma Mühendisliği Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Ulaştırma Mühendisliği kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Ulaştırma Mühendisliği kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Ulaştırma Mühendisliği kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Ulaştırma Mühendisliği okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Ulaştırma Mühendisliği için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Ulaştırma Mühendisliği Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Ulaştırma Mühendisliği için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Ulaştırma Mühendisliği ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Ulaştırma Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Ulaştırma Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Ulaştırma Mühendisliği kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Ulaştırma Mühendisliği taban puanları veya Ulaştırma Mühendisliği sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Ulaştırma Mühendisliği kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Ulaştırma Mühendisliği kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Ulaştırma Mühendisliği ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Ulaştırma Mühendisliği kaç net ve Ulaştırma Mühendisliği kaç puan görebilirsin.

Ulaştırma Mühendisliği Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
YALOVA ÜNİ. 398,250 2 21,3 8,8 11,5 6,0 8,3 2,0 3,5 3,8

Ulaştırma Mühendisliği bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Ulaştırma Mühendisliği Kazanmak için

Ulaştırma Mühendisliği kaç net 2020

Ulaştırma Mühendisliği kaç puanla kazanlır veya Ulaştırma Mühendisliği için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Ulaştırma Mühendisliği konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Ulaştırma Mühendisliği zor mu? Ulaştırma Mühendisliği dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Ulaştırma Mühendisliği okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Ulaştırma Mühendisliği kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap