Ulaştırma Ve Lojistik Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Ulaştırma Ve Lojistik kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Ulaştırma Ve Lojistik kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Ulaştırma Ve Lojistik kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Ulaştırma Ve Lojistik okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Ulaştırma Ve Lojistik için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Ulaştırma Ve Lojistik Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Ulaştırma Ve Lojistik için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Ulaştırma Ve Lojistik ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Ulaştırma Ve Lojistik kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Ulaştırma Ve Lojistik kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Ulaştırma Ve Lojistik kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Ulaştırma Ve Lojistik taban puanları veya Ulaştırma Ve Lojistik sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Ulaştırma Ve Lojistik kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Ulaştırma Ve Lojistik kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Ulaştırma Ve Lojistik ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Ulaştırma Ve Lojistik kaç net ve Ulaştırma Ve Lojistik kaç puan görebilirsin.

Ulaştırma Ve Lojistik Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
İSTANBUL ÜNİ. 313,900 71 26,5 6,8 16,8 1,0 16,3 9,0 1,5 3,5
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. 355,150 51 16,3 10,3 8,0 0,0 3,8 6,8 3,0 4,8

Ulaştırma Ve Lojistik bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Ulaştırma Ve Lojistik Kazanmak için

Ulaştırma Ve Lojistik kaç net 2020

Ulaştırma Ve Lojistik kaç puanla kazanlır veya Ulaştırma Ve Lojistik için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Ulaştırma Ve Lojistik konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Ulaştırma Ve Lojistik zor mu? Ulaştırma Ve Lojistik dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Ulaştırma Ve Lojistik okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Ulaştırma Ve Lojistik kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap