Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları 2024

 

Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması

 

Güncel Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları yazımızda var. Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları başarı sıralaması 2024 de aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda vardır. Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları sıralaması. 4 yıllık bölümler (lisans) için de 2024 taban puanları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite Taban Puanları

Sitemizdeki Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini tavsiye ederim size.

Aşağıdaki tabloda Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları 2024 ve Başarı Sıralaması 2024 var. Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Cevabı aşağıda.

Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları 2024

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon/Yer Taban
Puanı
Başarı
Sırası
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı İspanyolca Çevirmenlik (İspanyolca) (İÖ) (Burslu) TYT 5/5 416,32 148.337
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı İspanyolca Çevirmenlik (İspanyolca) (Burslu) TYT 8/8 371,64 303.339
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı İspanyolca Çevirmenlik (İspanyolca) (%50 Burslu) TYT 49/49 240,55 1.781.401
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı İspanyolca Çevirmenlik (İspanyolca) (İÖ) (%50 Burslu) TYT 32/32 232,33 1.933.904

 

Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları 2024 bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları sıralama 2024 bilgileri ile kontenjan ve diğer şeyler de tablodaydı. Eğer hedeflediğiniz bölüm Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları ise umarım kazanırsınız.

Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları Başarı Sıralaması 2024

Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları kaç puanla kazanlır veya Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları için kaç net yapmak gerekir yakında yeni bir yası ile gelecek. Yazıda Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları bitiren ne yapar? Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları dersleri neler? Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları nasıl bir bölüm? Gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız.

Eğer biliyorsanız Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları maaşları için de yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite Tercih döneminde yardım almak isterseniz de instagram hesabımız dan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Uygulamalı İspanyolca Ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap