Yemek Kursu Hediyesi ile Sürpriz Yapmanın Tam Zamanı

Yemek yapmak, kimileri için yalnızca zorunlu bir işten ibaret olsa da bazılarımız için büyük bir tutkudur! Mutfakta geçirdiğimiz saatler, terapi gibi bile gelebilir. Yemek yapmayı sevmenin yanında işi haline getiren ya da getirmek isteyenlere ise günümüzde pek çok fırsat sunulmakta. Orta öğrenim ve yüksek öğrenimlerde verilen profesyonel eğitimlerin yanı sıra kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarda sunulan yemek kursları sizlere yepyeni başlangıçlar sunuyor. Bodo.com, deneyim alanında sunduğu hediye hizmetlerine, mutfak alanında da pek çok deneyim hediye fırsatı sunuyor. Çevrenizde yemek yapmayı çok seven, öğrenmeye hevesli ve hatta kariyer odaklı eğitimler düşünen sevdikleriniz için bir çok yemek kursu hediye seçeneği bodo’da! Bodo, hediye alanında yarattığı yepyeni deneyim tarzı ile sevdiklerinize, basit ihtiyaçlarını karşılayacak eşya tarzı hediyeler yerine; ufkunu genişletecek, yeni alanlarda kendini test edecek, farklı alanlarda farklı heyecanlar tadacak tarzda hediyeler sunuyor.

 

Bodo – yemek kursları

Bodo.com’un deneyim hediyeleri ile hayal gücünün sınırsızlığını keşfedeceksiniz! Bodo size ve sevdiklerinize bir hediyenin yanı sıra yaşamınıza katacağınız farklı renkler de kazandırıyor. Bodo’da sizlere yepyeni tecrübeler kazandıracak olan, heyecan verici yemek kursu deneyimine kısaca göz atalım! İstanbul’da hizmete sunulan bu deneyimi gerçekleştirmek için giderken sizden hiçbir şey istenmeyecek. Yemek yapmak için gerekli olan tüm ekipman ve malzemelerle birlikte bone, önlük eldiven gibi tüm eşyalar kurum tarafından sağlanacaktır. Türk ve Dünya mutfağından çeşitli yemeklerin teknik ve uygulamalı eğitimleri, eğitmen şef tarafından katılımcıya aktarılır. Dilerseniz kariyerini geliştirmek isteyen yakınlarınıza dilerseniz de yemek yapmaya meraklı olan tüm sevdiklerinize bu kursu gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Grup halinde yapılan dersler de sizlere oldukça eğlenceli bir ortam hazırlıyor. 10 dersten oluşan bu eğitimin her bir ders süresi 3 saattir ve dersin sonunda yaptığınız yemekleri, yanınızda getirdiğiniz saklama kapları ile eve götürebilirsiniz.

 

Farklı alanlardan yemek kursları

Size, bodo’nun zengin içeriğinden zaten bahsettik. Aynı çeşitliliği yemekler için de geçerli! ‘’Yemek Workshop’ları’’ kategorisinde yer alan deneyimlere bir göz atalım. ‘’Çikolata Yapım Dersi’’: bilen bilir, çikolata mutluluğu içinde barındıran bir yiyecektir. Çikolatayı çok seven yakınlarınıza: sevgilinize, eşinize veya kız arkadaşınıza doğum günü için bir kutu çikolata hediye etmekten çok daha keyifli ve enfes bir hediye! ‘’Pizza Yapım Dersi’’, ‘’Et Yemekleri Yapım Dersi’’, ‘’Börek Yapım Dersi’’, ‘’Balık Yemekleri Yapım Dersi’’, ‘’Macaron Yapım Dersi’’, ‘’İtalyan Yemekleri Yapım Dersi’’, ‘’İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’, ‘’Türk Mutfağı Yemekleri Yapım Dersi’’, ‘’Ekmek Yapım Dersi’’, ‘’Köfte Yapım Dersi’’ gibi özel alanlardan deneyimler bulmanız da mümkün! Bodo ile hayattan lezzet alın!

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap