Sınav Anında Biri Ölürse Ne Olur

Sınav Anında Biri Ölürse Ne Olur? Sınav iptal mi edilir? Herkse tam puan mı yazılır? Efsane mi gerçek mi? Detaylar yazımızın devamında!

Sınav Anında Biri Ölürse

Ve o şehir efsanesine geldik.

Biraz mizahi bir yazı tabii ki bu. Yalnız sen gerçek bir cevap bulma umuduyla geldiysen yazımıza senin için de olayı biraz açıklayalım:

“Sınav anında biri ölürse” diye başlarlar ve sonuna “keşke benim olsa” dan sonra getirilen ne varsa getirirler. Efsane derken bunu kastediyorum.

For example, sınav anında biri ölürse herkese tam puan veriyorlarmış.

Arkadaşlar böyle bir şey var mı yok mu muallakta. Çok güzel geyik muhabbeti olan bu konuyu açıkçası mantığıma yatırmış birisi değilim. Ama yinede “Yalan bunlar!” gibi bir şey de söylemiyorum. Bunu öğrenmenin bir tek yolu var ki oda gerçekte böyle bir şey olması. Bunun için de felaket tellallığı yapmaya gerek yok.

Konuya Fransız Olanlar

Daha önce bu soru hakkında hiç bir şey duymayanlar “Ya burada ne saçmalamışlar!” diyebilir. Onlar için de açıklama yapalım. Türkiye genelinde hemen hemen her okulda bu sorunun geyiği döner.

Bende biraz geyik olsun, birazda sınavın öncesinde sitemizi ziyaret eden kişiler için vakit geçireceği bir içerik olsun diye bu konudan bahsetmek istedim.

Efsane 2 >> Yakında

Biz bu olay doğru mı yanlış mı diye tartışırken bazıları o kadar kabullendi ki bu durumu yeni bir şey ortaya çıktı: “İlk 30 dk ölmek yasakmış. Sonrasında ölen olursa sınavı iptal ediyorlarmış.”

Sözlüklerde -türkçe sözlüklerden bahsetmiyorum- gerçek yalan karıştırıp böyle ultra zekice yorumlar yapıyorlar. Bunu da vermek istedim.

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap