YKS Konu Takip Çizelgesi PDF

En güncel ve en şık YKS Konu Takip Çizelgesi PDF indirebilirsiniz. O kadar güzel bir TYT Konuları çizelge PDF i hazırladık ki şaşıracaksınız. Gerek tasarımı gerek tablo düzeni olarak göz alıcı. Excel halinde de kullanabilirsiniz. TYT-AYT hazırlık öğrencilerinin ihtiyacı olan en büyük soruna Öğrenci Kozu yaklaşımı ile çözüm bulduk. TYT-AYT Konu takip çizelgesi 2023 YKS için uygundur. Hatta 2024 için de kullanabilirsiniz.

YKS Konu Takip Çizelgesi PDF

YKS konu takip çizelgelerimizi her ders için ayrı ayrı yaptık. Sadece YKS için değil LGS konu takip çizelgesi, KPSS konu takip çizelgesi ve hatta YSD için de kullanabilmeniz için boş halini de yaptık. Bu sayede kendiniz dolduurp istediğiniz ders için kullanabilirsiniz.

Çizelge Özellikleri

Çizelgede bir sütün konu adlarından oluşuyor. Bunu dışındaki diğer 4 sütün ise sizin çalışma aşamanıza göre tasarlanmıştır. Yani görselde de görebileceğiniz üzere ilk konu sözcükte anlamı önce konu olarak çalışır okursunuz. Böylelikle ilk sütün bitmiş oluyor tik atabilirsiniz.

Sonrasında önerimiz okuduklarınızdan kendi anlayacağınız şekilde özet bir not çıkarmak. Bunu da yapınca ikinci sütuna da tik atabilirsiniz. Sıra geldi bu konuyla ilgili bol soru çözmeye. Burada bitirdiğiniz her kitap için bir tik atabilirsiniz.

Sıra geldi tekrar sütununa. Bu sütunu da şöyle kullanabilirsiniz. Her tekrar ettikten sonra konuyu bir tik atarsınız. Tekrar faslı açılmışken En İyi Tekrar Nasıl Yapılır biliyor musunuz. Öğrenmek için nasıl tekrar yapılmalı yazımızı okuyabilirsiniz.

Sütunları bu şekilde sıralamamız ile birlikte hangi konuda ne kadar ileri gitmişsiniz gözükecek

TYT Konu Takip Çizelgesi PDF

Aşağıda her ders için ayrı şekilde çizelgelere yer verdik. Google Drive üzerinden PDF olarak indirebilirsiniz.

AYT Konu Takip Çizelgesi PDF

güncel AYT konularına göre hazırladığımız PDF çizelgeleri aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Başarı Adımları

YKS Konu Takip Çizelgesi PDF yazımızda sunduğumuz çizelgeler sadece basit bir çizelge değil. Öğrenci Kozu kalitesini ve görselliğini yansıttık çizelgelere de!

YKS Konu Takip Çizelgesi | AYT-TYT Konu Takip Çizelgesi
YKS Konu Takip Çizelgesi | AYT-TYT Konu Takip Çizelgesi

Belgenin en altını da boş bırakmak istemedim. Burada da sizlere güzel bir başarı nasıl yakalanır bunun yol haritasını çizdik. Keyifle okuyup dikkate alacağınızı düşünüyorum. Çünkü Öğrenci Kozu’nu kullananlar fark açarlar.

Çizelge Konuları Güncel Mi

Çizelge konuları MEB müfredatına uygundur. Yapılan bir değişiklik olursa biz de yansıtmaktayız ve belgeleri düzenlemekteyiz. Ayrıca hangi konudan kaç soru geliyor öğrenmek isterseniz YKS Konuları yazımızı ziyaret etmenizde fayda var.

YKS KONULARI – TYT KONULARI – AYT KONULARI

Neler Var Sitemizde

Öğrenci Kozu siz sınava hazırlanan öğrenciler için tam altın gibi bir platform. Çünkü burada kitap önerileri, deneme sınavları, konu anlatımları, motivasyon ve rehberlik yazıları var. Bizi ayrıca instagram dan da takip etmenizi öneririm.

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap