TYT Deneme Takip Çizelgesi PDF

Çok değerli Öğrenci Kozu’ndan sınava hazırlanan öğrenciler, öğretmenler ve velilerimiz uzun süredir üzerinde durduğumuz TYT Deneme Takip Çizelgesi PDF programımızı da sizler için tamamladık ve bugün ücretsiz olarak siz değerli takipçilerimiz ile paylaşıyoruz.

Bu çizelge nedir, ne işe yarar diye sorduğunuzu duyar gibiyim…

O zaman okumaya devam et detayları ile açıklamaya başlıyorum.

TYT Deneme Takip Çizelgesi PDF Nedir?

TYT Deneme Takip Çizelgesi üniversite sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilerimiz için hazırlanmış ders ders ve konular ayrı olarak belirtilmiş bir çizelgedir.

çizelge-tanıtımı

 

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi sol köşede ders içerisinde yer alan konular bulunmaktadır. Her konuya denk gelen tabloda 10 tane hücre yer almaktadır. Bu hücrelerde kendi içinde D|Y hizasına yani Doğru|Yanlış hizasına denk gelecek şekilde boşluk satırları bulunmaktadır.

Tablo nasıl dolduruluyor?

Tablonun nasıl doldurulacağı ile ilgili örnek vereyim: Bugün 1 deneme sınavı oldum bu deneme sınavı için 1.deneme olan sütun üzerinden doldurmayı yapacağız. Bu 1.deneme sınavında sözcükte anlamda 5 soru çıktı bu 5 sorudan 3 doğru 2 yanlış yaptık sayarsak bunu Sözcükte Anlam ve 1.Deneme’nin ortak olan hücreye şu şekilde yazabilirsiniz 3-2 bu şekilde doldurabilirsiniz.

Peki bunun bize yararı ne olacak diye soran arkadaşlarımız olacaktır. Hemen açıklayayım.

Deneme sınavları aslında asıl sınavın bir demosu niteliği taşır bu sebepten dolayı önem taşımaktadır. Deneme sınavlarında çıkan soruları göz önünde bulundurarak bu sınavlarda hangi konudan kaç doğru kaç yanlış yaptığınızı bilmeniz sizin o konu üzerinde durmanız gerektiğini göstermektedir. Örneğin ilk deneme sınavında Sözcükte anlam konusunda 3 doğru 2 yanlış yaptık bunu göz önünde bulundurarak bir sonraki denemeye kadar bu konu üzerine yoğunlaşıp bir sonraki deneme de yanlış sayınızı azaltmanız için yol gösterici bir çizelge olacaktır. Bu yöntemler ile sınavda başarılı olma taktikleri arasında yer almaktadır. Bazen sadece çalışmak yetmemektedir. Planlı ve düzenli çalışmak gerekir. Öğrenci Kozu olarak her sınav döneminde olduğu gibi bu sınav döneminde de sizlere tam destek olabilmek için daima çalışıyoruz.

 

2024 TYT Deneme Takip Çizelgesi PDF

TYT Deneme Takip Çizelgesi PDF’leri bilgisayarlarınıza indirerek çıktısını alabilirsiniz. Aşağıda her dersi tıklayarak pdf’lere ulaşabilirsiniz.

İşte 2024 TYT Deneme Sınavları Takip Çizelgesi

 

 

Senin için hazırladığımız çizelgenin AYT Deneme Takip Çizelgelesi içeriğine de göz atmayı unutma.

Bu çizelgeler ile deneme sınavlarında artık eksikliklerinizi daha iyi görebileceksiniz. 2024 YKS Konularına göz atmak isterseniz 2024 YKS Konuları olan yazımızı inceleyebilirsiniz. Sınava dair her şeye Öğrenci Kozun da ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yapılan paylaşımlardan haberin olsun istiyorsan bizi İnstagram sayfamızdan takip etmeyi unutma.

Bu arada senin de görüşlerine ihtiyacımız var öğrenci kozu olarak sistemsel ilerlemekten ziyade siz değerli öğrencilerimizin istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak yeni içerikler paylaşmaktayız. Bu konunun değerli yorumlarınızı yazabilirsiniz. Başarılar dilerim…

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap