Palme Yayınları YKS Biyoloji Konu Anlatımı Nasıl?

Palme Yayınları YKS Biyoloji Konu Anlatımı Nasıl yazımızda palme yayınları nasıl, palme yayınları zor mu ve palme yayınları YKS biyoloji konu anlatımı zor mu gibi soruları cevaplandıracağız.

YKS sürecinde öğrencilerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Palme Yayınları, bakalım nasıl bir kitap hazırlamış.

Palme Yayınları YKS Biyoloji Konu Anlatımı Nasıl?

Palme Yayınları YKS Biyoloji Konu Anlatımı İncelemesi

Her zaman olduğu gibi, incelememize kitabın kapağından başlamak gerekirse, bizleri sade dizayn, ve gözü yormayan renkli tasarım karşılıyor. Kapak üzerinde fazla bilgiye yer verilmemiş, tabi Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı son güncellemeleri doğrultusunda yazıldığının özellikle üzerine basmışlar.

Piyasada müfredatın gerisinde kalmış ve güncelliğini kaybetmiş kitap sayısı oldukça fazla. Palme Yayıncılık YGS-LYS Soru Kitabı B ise bu kitapların arasında yer almadığını bizlere kapak üzerinden belirtiyor.

Kitabın kapağını araladığımızda bizleri, ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk karşılıyor. Kitabın sayfalarını listelemeye devam ettiğimizde, editörden not ve ön söz şeklinde iki farklı tanıtım yazısı bizleri bilgilendiriyor.

Gerek yazar, gerekse editör öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda ve güncel bilgi ışığında kitabı düzenlendiği mesajını veriyor. Kitaba giriş yapmadan bu tür tanıtıcı yazıların olması, öğrencinin kitaptan ne istediğini ve ne alabileceğinin belirtilmesi, maalesef bir çok yayında olmayan bir özellik. Bu açıdan Palme Yayıncılığı kutluyoruz.

Palme Yayınları YKS Biyoloji Konu Anlatımı İçeriği

Kitabın basımında 2 farklı renk kullanılmış. Mavi ve beyaz. İlk bakışta renksiz bir izlenim bıraksa bile, derinlere doğru daldığınızda, kitabın sayfa içeriğinin renkli olması gibi bir iddiasının olmadığını, içeriği ile adından bahsettiren kitaplardan olduğu hemen anlaşılıyor.

Kitabın yazılışı ve sistemi, içeriğe göz atmaya başlar başlamaz kendini ifade ediyor. Konular hakkında testlerin yanında kısa bilgilere yer verilmiş. Temel kavram ismini taşıyan bu bilgilerin ışığında kitabı o sayfada bulunan soruları çözümlemek mümkün.

Kitabın en önemli özelliği, yayıncı kuruluş belirtmese bile, içerisinde her çeşit soruyu bulabilmeniz. Sorular özgün olmak ile kalmamış, ayrıca çok orijinal olmuş. Hani bir soru bankasını çözerken keyif alır, soruları çözdükçe daha çok çözmeniz gelir ya, işte bu tabir tam bu soru kitabı için söylenmiş.

İşte size o güzel ve orijinal sorulardan bir tanesinin fotoğrafı;

Gelelim kitabın piyasa fiyatına. Daha önce incelediğimiz kitaplar gibi dar bir fiyat aralığı bulunmuyor kitabın. Bu konuda Palme Yayıncılığı duyarlı olmaya davet ediyoruz. Lakin kitabın 18 TL ye piyasada bulabilirken, popüler bir kitapçıda fiyatının 35 TL olduğunu görebilirsiniz. Durum böyle olunca kimimizin kafasında pahalı, kimimizin kafasında ise ucuz izlenimi oluşabilir. Bizim fikrimizce ise kitabın fiyatı, kalitesine kıyasla uygun.

 

 

Palme Yayınları YKS Biyoloji Konu Anlatımı Artısı ve Eksisi

  • Talim terbiye kurulu güncel müfredatına uygun
  • Özgün ve orijinal sorular
  • Uygun fiyat
  • Kaliteli içerik
  • Temel kavram köşeleri
  • Seviyesi yüksek öğrenciye yetersiz gelebilir.
  • Çok değişken fiyata sahip

Palme Yayınları YKS Biyoloji Konu Anlatımı Kimler Almalı

Kitabı, orijinal ve özgün soru arayan, biyoloji netlerini arttırmak isteyen, yaratıcılığını geliştirirken, hem eğlenip, hem öğrenmeyi amaçlayan her öğrenci alabilir. Bir biyoloji kitabından beklentilerinizi veya isteklerinizi yerine getirmekte.

Palme Yayınları YKS Biyoloji Konu Anlatımı Fiyatı : 18-35 TL arası

Kitabı nereden alabileceğiniz konusunda bir yazı yazmıştık. Hangi siteler güvenilir bunlardan bahsettik. Okumak için: İnternet ile Kitap Alışverişi için Güvenli ve Ucuz Siteler

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap