2019 TYT Çalışma Programı • MUHTEŞEM TASARIM

38
334
.
2019 TYT Çalışma Programı PDF

2019 TYT Çalışma Programı ile 4 Ayda TYT Konularını halledin. PDF indirebilirsiniz. Özgün ve göz alıcı tasarımı ile klasik programlardan oldukça iyi. TYT Çalışma Programı MF ve TM yani sayısal ve eşit ağırlık öğrencileri uygulayabilir. Tarih ve Coğrafya dersi bulunmakta. Her ders programda var. Yaz tatilinde uygulayın.

2019 TYT Çalışma Programı

Gerekli tüm açıklamalar ve bilgilendirmeler, çalışma programındaki özel bir sayfada var. Bunu haricinde kısaca çalışma programını aşağıda tanıttık. Eğer beğenirseniz ki beğeneceğinize eminim sayfanın en altındaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

2019 TYT Çalışma Programı PDF
2019 TYT Çalışma Programı PDF

Renk Renk Bir Çalışma Programı

Her aya farklı bir renk verdik. Siyah-Beyaz yazıcılarda bile ton farkından dolayı ayırt edilebilecek renkleri seçtik. Telefon veya tabletlerden takip edecek arkadaşlar için renkler daha da motive edecektir.

2019 TYT Çalışma Programı

2019 TYT Çalışma Programı

Karekodlar Ne İşe Yarıyor?

2019 TYT Çalışma Programı QR Kodu
2019 TYT Çalışma Programı QR Kodu

 

Programın kapak sayfasında sağ alt tarafta ve diğer sayfalarda başlığın sol tarafında yandaki resimdeki QR Kod bulunmakta.

QR kodu bile klasik değil daha özel hazırladık. Dikkat çekmek isterim.

Şimdi ne amaçla yerleştirdim bu kodu ona değineyim: Siz programınıza bakarken tesadüfen arkadaşınız gördü veya elinize tesadüfen geçtiyse bu doküman; karekodu okutarak dokumanı indirebilirsiniz. Kullanışlı olması ve internet dünyası ile gerçek dünya arasında köprü vazifesi gören karekodlar yani QR kodlar programı işlevli kılacak.

 

 

 

Bu Program Kimler İçin?

TYT Çalışma Programı İçeriği
TYT Çalışma Programı İçeriği

Türkçe, Matematik, Geometri. Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya derslerini program barındırıyor.

Yani bu TYT Çalışma Programı sayısal (MF) ve Eşit Ağırlık (TM) öğrencileri için geçerlidir. İsteyen herkes kullanabilir.

Eğer Sosyal Bilimleri çalışmak gibi bir niyetiniz yoksa programdaki ilgili derslere uymazsınız olur biter.

 

 

 

Program Hangi Ölçütlere Göre Hazırlandı

Program ortalama bir öğrenci için hazırlandı. Herkes indirip kullanabilir veya bunu ölçüt alarak kendi bir program yapabilir. Eğer şablonumuz hoşunuza gittiyse bize yazın ve TYT Çalışma Programının boş şablonunu sizler için hazırlayalım.

Müfredata Uygun Mu?

Güncel müfredat ve sınav sistemi değişikliklerine uygun olarak hazırlandı. Yani 2019‘da sınava girecek herkes bu programı kullanabilir.

Ayrıca…

TYT Çalışma Programı İçeriği
TYT Çalışma Programı İçeriği

Programın ikinci sayfasında program hakkında açıklamalar yaptık. Bazı konuların yanında numaralar var. Bu numaraları TYT Çalışma Programında ikinci sayfadaki açıklamaları temsil ediyor.

Çıktı alırken bunu göz önüne alınız ve her sayfayı yazdırınız lütfen.

Başka hiçbir yerde bu kadar üzerinde emek olan bir program yoktur. Her bir detayı düşünülmüş olan bu programı paylaşarak ve sitemizi sık sık ziyaret ederek bize destek olabilirsiniz.

 

2019 TYT Çalışma Programı PDF İndir

Programı bayağı uzun şekilde açıkladım sanırım. Elbette eksiklerimiz vardır, kapatmak için çabalıyoruz ve en önemlisi görüşlerinizi dikkate alıyoruz. Bu yüzden sorularınız ve tavsiyeleriniz için buyurun yorumlara

-> 2019 TYT Çalışma Programı PDF İndir <-

 

2019 TYT Çalışma Programı Görüntüle

Hazırladığımız 2019 TYT Çalışma Programını PDF olarak aşağıya yerleştirdik. Buradan görüntüleyebilirsiniz.

Değerlendirme
Konu Dağılımı
Tasarım
Paylaş

38 YORUMLAR

 1. bu sene son sınıf öğrencisiyim kendime bu hafta itibari ile derse başlama kararı aldım.Yapmış olduğunuz program ile başarıya ulaşacağımı düşünüyorum şimdilik tyt puanım 334 sizce ne kadar iyi veya ne kadar kötü ona göre ağırlık vereceğim.. teşekkürler şimdiden

  • Son sınıf öğrencisi için gayet iyi. İyi bir program ve iyi kaynakları kullanarak 400 civarına rahatlıkla çıkarsın. Şu an için bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Yalnız bu azmini yitirmemelisin!! 2019 YKS için Kitap Önerileri kategorisindeki yazılarımızı kitap önerilerimizi okumalısın. Detaylı şekilde birçok kitabı analiz ettim. Şimdiden başarılar

  • Kesinlikle hayır. Tüm konular var. Konular sitemizde yayınladığımız konular. Sitemizde yayınladıklarımızıda MEB müfredatından başlık başlık aldım. Konu başlıkları MEB öğretim programındaki gibi yani.

  • MEB Öğretim Programlarında yani müfredatta İstatistik diye bir konu yok. İstatistik konusu Merkezi Eğilim ve Yayılma Ölçüleri başlığı altında anlatılmakta. Programımızda 3. ayın 3. haftasında var.

 2. Hocam 2019 AYT çalışma programı ne zaman hazır olur ? Birde yayınladığınız konular 2019 müfredatına eksiksiz bir şekilde uygun mu ? ilginiz ve alakanız için teşekkürler . son olarak bir sakıncası yoksa mesleğiniz ve kademesini öğrenebilirmiyim 🙂

  • Sırayla cevaplayayım:
   Öncelikle AYT programını 2018 YKS’den bir buçuk hafta sonrasına planladım ki tyt biraz daha ön plana çıksın yaz tatilinde.
   Aslında sizlere 2019 müfredatı sorulmayacak. Okula başladığınız senenin müfredatından sorumlusunuz. 2019 müfredatı bu seneki 9. sınıflar sınava girerken sorulacak. Buna dikkat ederek bizzat müfredattan yani öğretim programından başlık başlık konuları aldım ve çalışma programı hazırladım. Konular için YKS Konuları yazımızı ziyaret edebilirsin.
   Son soruna gelirsem. Üniversite öğrencisiyim. Programı hazırlarken tanıdığım iki rehber öğretmeninden ayrı ayrı bilgi ve değerlendirme aldım. Benim de tasarım bilgim bir araya gelince bu sonuç çıktı.
   İlgine asıl ben teşekkür ederim.

 3. Hocam ben bu yıl mezun oldum 2018 tyt ayt sınavına girdim hedefinde tıp fakültesi ama sınav istediğim kadar gitmedi.. Ve biliyorum ki sonuç düşük olacağını ve diyorum ki bence hıc zaman kaybı yaşamadan tekrar baslayım sizce nasıl olur iyi mı kötü mü…

  • Koca bir sene seni bekliyor. Bu sene de biraz bile çalıştıysan bir dinlen derim, sınavlar açıklanıncaya kadar. Bir yıllık süreç zaten zorlu olacak. Az da olsa tatil yap, tadını çıkar!

   Mezuna kalanlar için rehberlik yazıları yazacağım. Yetişirse, sana bahsettiğim zaman aralığında yayınlayacağım. Sana da biraz ilham olur. Lütfen takipte kal Nevra.

 4. Merhaba.2020için de 2018müfredatı konuları mı geçerli olacak tyt ve ayt de?Meb bazı konuların kaldırılacağını söyledi ve ekleneceğinide.Yüksek ihtimalle 2019tayfa için de bu yeni değişiklikler geçerli olacakmış.Sitenizdeki 2019 tyt ayt ders ders konuların doğruluğu nedir?Cevabınız için teşekkür ederim iyi günler.

  • Sınava 2019 da girmeniz 2019 Müfredatından sorumlu olduğunuzu göstermez. 2019 müfredatı 2019 da liseye başlayanlar için geçerli. Sizde hangi sene liseye başladıysan o senenin müfredatı senin için geçerli. Çünkü sen o müfredata göre gördün dersleri.

Cevapla