TYT Çalışma ProgramlarıÖzel İçerikler

2020 TYT Çalışma Programı

En iyi 2020 TYT Çalışma Programı burada. 2020 TYT Çalışma Programı MF ve TM gibi tüm öğrenciler için. TYT Ders Çalışma Programı 4 aylık. Hızınıza göre 2 ayda tyt bitirme programı da diyebilirsiniz. Programımızı incelemenizde fayda var. Bu programa bakarak kendinize bir program da çıkarabilirsiniz.AYT- TYT Konu takibi, sayaç, paun hesaplama gibi bir çok özellik yeni mobil uygulamamızda! Aşağıdaki resme tıkla ve indir!2020 TYT Çalışma Programı PDF olarak indirilebilir. Özgün ve göz alıcı tasarımı ile (Bence 😁) klasik programlardan oldukça iyi. 

TYT Çalışma Programı; MF-TM yani sayısal ve eşit ağırlık öğrencileri uygulayabilir.

Bir ufak not: Programımızı geçen sene 50 bin kişi kullandı!

Programımızda Tarih ve Coğrafya dersi bulunmakta. Artık TYT’de hatta YKS’de her ders değerli olduğu için 2020 TYT Çalışma Programına bütün  dersleri koydum.

2020 AYT Çalışma Programı Hazır!

2020 AYT Çalışma Programını artık hazır. Çalışma programını indirmek, incelemek için şuraya tıkla!

2020 TYT Çalışma Programı

Muhteşem Tasarım 😎 diye bir başlık attım ama bu narsizm😍 veya kendini övme meselesi değil. Sadece üzerinde yoğun emek olduğunu, baştan savma olmadığını belirtmek için. 

2020 TYT Çalışma Programı ile ilgili gerekli tüm açıklamalar ve bilgilendirmeler, çalışma programındaki özel bir sayfada var. Bazı konularda size rehber olacak!

Bunu haricinde 2020 TYT Çalışma Programını aşağıda fazla uzatmadan ama hiçbir ayrıntıyı atlamadan tanıttım.

Eğer beğenirseniz –ki beğeneceğinize eminim– sayfanın en altındaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Renk Renk Bir Çalışma Programı

Her aya farklı bir renk verdik. Siyah-Beyaz yazıcılarda bile ton farkından dolayı ayırt edilebilecek renkleri seçtik. Telefon veya tabletlerden takip edecek arkadaşlar için renkler daha da motive edecektir.

Karekodlar Ne İşe Yarıyor?

2019 TYT Çalışma Programı QR Kodu
2020 TYT Çalışma Programı QR Kodu

Programın kapak sayfasında sağ alt tarafta ve diğer sayfalarda başlığın sol tarafında yandaki resimdeki QR Kod bulunmakta.

QR kodu bile klasik değil daha özel hazırladık. Dikkat çekmek isterim.

Şimdi ne amaçla yerleştirdim bu kodu ona değineyim: Siz programınıza bakarken tesadüfen arkadaşınız gördü veya elinize tesadüfen geçtiyse bu doküman; karekodu okutarak dokumanı indirebilirsiniz. Kullanışlı olması ve internet dünyası ile gerçek dünya arasında köprü vazifesi gören karekodlar yani QR kodlar programı işlevli kılacak.

2020 TYT Çalışma Programı Kimler İçin?

TYT Çalışma Programı İçeriği
2020 TYT Çalışma Programı İçeriği

Türkçe, Matematik, Geometri. Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya derslerini program barındırıyor.

Yani bu TYT Çalışma Programı sayısal (MF) ve Eşit Ağırlık (TM) öğrencileri için geçerlidir. İsteyen herkes kullanabilir.

Eğer Sosyal Bilimleri çalışmak gibi bir niyetiniz yoksa programdaki ilgili derslere uymazsınız olur biter.

Program Hangi Ölçütlere Göre Hazırlandı

Program ortalama bir öğrenci için hazırlandı. Herkes indirip kullanabilir veya bunu ölçüt alarak kendi bir program yapabilir. Eğer şablonumuz hoşunuza gittiyse bize yazın ve TYT Çalışma Programının boş şablonunu sizler için hazırlayalım.

2020 TYT Çalışma Programı Boş Hali

Üst tarafta üstü çizgili olan kısmı gördünüz mü? Evet, programın şablonu benim tahmin ettiğim gibi çok beğenildi. Yorumlarda fazlasıyla istek aldı. Bende 2020 TYT Çalışma Programı nın boş halini yaptım.

2020 TYT Çalışma Programı boş halini indirmek ve kendiniz bir program yaparken uymanız gereken kriterlerden bahsettiğim yazıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yanlışlık olmasın! 👇

Programın dolu halini indirmek isteyenler siz aşağıya devam edin!

Müfredata Uygun Mu?

Güncel müfredat ve sınav sistemi değişikliklerine uygun olarak hazırlandı. Yani 2020‘de sınava girecek herkes bu programı kullanabilir.

Ayrıca…

2020 TYT Çalışma Programı İçeriği
2020 TYT Çalışma Programı İçeriği

Programın ikinci sayfasında program hakkında açıklamalar yaptık. Bazı konuların yanında numaralar var. Bu numaraları TYT Çalışma Programında ikinci sayfadaki açıklamaları temsil ediyor.

Çıktı alırken bunu göz önüne alınız ve her sayfayı yazdırınız lütfen.

Başka hiçbir yerde bu kadar üzerinde emek olan bir program yoktur. Her bir detayı düşünülmüş olan bu programı paylaşarak ve sitemizi sık sık (derslerinize engel olmayacak kadar) ziyaret ederek bize destek olabilirsiniz.

2020 TYT Çalışma Programı PDF İndir

Programı bayağı uzun şekilde açıkladım sanırım. Elbette eksiklerimiz vardır, kapatmak için çabalıyoruz ve en önemlisi görüşlerinizi dikkate alıyoruz. Bu yüzden sorularınız ve tavsiyeleriniz için buyurun yorumlara

2020 YKS Ders Çalışma programı yazımızın sonuna gelmedik henüz!

İndir-Kaç yapma! Aşağı doğru ilerle yoksa pişman olursun  😭

2020 YKS Hazırlık sürecinde Öğrenci Kozu diğer içerikleriyle de sana yardımcı olmayı hedefliyor!

👇 BEKLEME YAPMA 👇

2020 YKS İçin Cephanelik

Evet tam anlamıyla bir 💣 cephanelikten bahsediyorum.

Güzel içerikler var sitede. Haberin yok ama gelecek aylarda yayınlayacağım yazıların planlamasını yeni projelerin ayarlamasını yapıyorum. Bazen aksaklıklar olabiliyor. Hoş görün 🙏

Bu içerikleri kaçırmamak için sitemi derslerine engel olamayacak şekilde ziyaret edebilirsin. “Derslerine engel olmayacak şekilde” vurgusunu bu yazıda iki kez vurguladım. Sadece bu site için değil hiç bir uğraş için bu vurguyu yapıyorum.

Şimdi gelelim diğer içeriklere diyecektim ama bir ufak açıklama daha yapayım.

Bu yazı sonu tanıtımları her yere koyuyorsun, biliyoruz bunları diyen Öğrenci Kozu kitlesi! Sözüm size: sitemizi ilk defa ziyaret eden, bizi bu içeriğimizle tanıyan kullanıcılar için bu bilgilendirmeyi yapmak zorundayım. Anlayışınız 🙏 göstereceğinizi biliyorum.

2020 AYT Çalışma Programı

2019 AYT Çalışma Programı
2020 AYT Çalışma Programı

2020 AYT Çalışma Programı hazır. Aynı şablonu kullandık. Toplamda 5 ay içerisinde AYT konuları da bitecek! Programımızı kendine kılavuz alarak sana uygun bir program da yapabilirsin. 

2020 YKS Kitap Önerileri

YKS Kitap Önerileri
2020 YKS Kitap Önerileri

Birçok internet sitesinde veya instagram bloglarında kitap önerisleri görmüş olabilirsin. Ben sıradanlığın dışına çıkmaya çalıştım. Takdir sizin!

Kitapların çoğunu tek tek inceledim. İncelemediğim kitapları da belirttim. Alırken kendin de incele bu kitabı diye vurgu yaptıklarım bile oldu.

Ayrıca kolay, orta ve zor diye seviye seviye sınıflandırma ile kalmayıp her kitabın öne çıkan yanlarını ve eksiklerini de belirttim.

Aşağıdaki bağlantı ile YKS Kitap Önerilerine ulaşabilirsin.

2020 YKS Sürecinde Motivasyon

Kendimi senin yerine koydum. Düşündüm… Peki çalışırken hiç sıkılmayacak mıyım? diye kendime sordum. Bir çözüm yolu buldum. Sitemizdeki Girişimci Hikayeleri bu anlamda seni motive eder diye düşünüyorum.

Cevapsız Kalan Sorulara Son: Soru-Cevap

Son çalışmalarımızdan biri sitemizin Soru-Cevap Platformu. Bu bölümü; aklına takılan soruları bana veya platforma üye olan herkse sorabilmen için tasarladık. Soru-Cevap platformunun güzel yanlarında biri de anketler yapabilmen.

Şimdiden bu zorlu ama güzel süreçte başarılar… 💪

İyi çalışmalar…

2020 TYT Çalışma Programı

0

5

2020 TYT Çalışma Programı en güzel ve en özenli şekilde PDF olarak sizlerle paylaştık.

User Rating: 4.06 ( 11 votes)

Etiketler

İlgili Makaleler

153 Yorum

     1. Konular güncel fakat şöyle bir fark olabilir: Bizim konu adları daha kapsayıcıdır. Örneğin biz paragraf diye yazmışızdır. İnternetteki konular paragrafta düşünce, paragrafta anlam şeklinde olabilir. Sizi tatmin etmeyen bir şey olursa boş program da var. Kendiniz doldurup kullanabilirsiniz.

  1. HOCAM HEM TYT HEM AYT PROGRAMI İÇİNDE OLAN BİR PROGRAM YOKMU ACABA ÇÜNKÜ TYT PROGRAMINI BİTİRDİKTEN SONRA AYT PROGRAMINA GEÇTİĞİNDE TYT KONULARININ UNUTULABİLİYOMUŞ SİZCE NE YAPMALIYIM ?

   1. Merhaba 2020 tayfadanım kendim dershaneye gitmeden vde çalışmayı tercih etim program yapmakta çok zorlanıyorum ve programdan da endişeliyim Çok güzel bir program fakat aklıma şunlar takıldı bu programa uyarsam tyt açısından eksiksiz bir şekilde Bitirebilirmiyim?mesela prgramı uyguladığımda banaayt yi yetiştiremeyeceğim gibi geliyor diğer hocaları dinledim ve şöyle diyolar günde 4 dersten az çalışan öğrenci kazanamaz onun dediklerine göre bu program bana uygun değilmiş gibi geliyor fakat çok beğendim çok kararsızım meslek lisesi öğrencisiyim ve temelim olmadığı için çok endişeliyim ben bu programı uygularsam kazanabilirmiyim ?Ayrıca yanlış anlamayın gerçekten çok güzel prgramınız siteniz çok teşekkür ederiz böyle bir programı bizlere ulaştırdığınız için.. Soruma yanıt verirseniz gerçekten çok sevinirim

    1. Merhaba! Yorumun burada cevapsız kalmasın diye yazıyorum. Ama çok daha detaylı bir cevabı mail adresine gönderdim.
     Çevremde çok iyi yerlerde olan arkadaşlarım var. Emin ol hiçbiri hiçbiri günde dört ders çalışmak gibi kendilerine şart koşmadı. Dershaneye gitmek gitmemek kendi seçimin. Ama ben en azından bir yerden ara ara da olsa yardım almanı tavsiye ederim. Yapamadığın soruları soracak biri veya bir app kastediyorum. Programımız TYT+AYT=9 ay. Ben bu şekilde hazırladım ama sen benim yazdığım gibi o hafta tam anlamıyla konuyu bitirebilecek misin? Bu senin performansına bağlı. Program 9 ay diye tam 9 ay kala başlamayacaksın tabii ki. Bu durumları göz önüne alıp biraz erken başlamakta fayda var. Tabii şu durumda söz konusu: ben üç haftada geometrideki üçgenler bitecek yazmışım. Üç parçaya böldüm üçgenleri. Önemli çünkü. Senin temelin iyidir ilk hafta hepsini halledersin. Ee diğer iki hafta diğer derslerden bir konu fazla çalışırsın. Üniversite kazanmaya aday başarılı olmak isteyen bir öğrenci olarak seni görüyorum. Bu durumda bu küçük manevra ve stratejileri kendin yürütebilir ve planlayabilirsin.
     Hep dediğim gibi herkesten fikir almalısınız, fikirler içersinde size en güzel hangisi gelirse onu uygularsın. Kendi öğretmenlerin ne derecede senle ilgilendi, seni ne kadar tanıyorlar bilemiyorum. Ama iyi bir öğretmen öğrencisinin kötülüğünü düşünmez diye umuyorum. Ama 4 ders çalışacaksın diye yarım yamalak mı geçeceksin konuları. Belki her gün bir derse yoğunlaşarak daha iyi anlaıyorsundur. Ben sana konu planlaması yapıyorum. Hatta diyorum ki boş hali de var. Benimkine bakarak kendine daha güzelinide yapabilrisin. Elimden geldiğince seni sınırlamıyorum. Benim görüşüm bu.
     Yorumlarına cevap vermek, dinlemek benim için onurdur. Kendine iyi bak! Programımız ilgini çekiyor, takdirini kazanıyorsa ne mutlu bana.

     1. Bu programı uygularsak istediğimiz şekilde başarılı olurmuyuz ve burdaki konular eksiksiz mi acaba ?

 1. bu sene son sınıf öğrencisiyim kendime bu hafta itibari ile derse başlama kararı aldım.Yapmış olduğunuz program ile başarıya ulaşacağımı düşünüyorum şimdilik tyt puanım 334 sizce ne kadar iyi veya ne kadar kötü ona göre ağırlık vereceğim.. teşekkürler şimdiden

  1. Son sınıf öğrencisi için gayet iyi. İyi bir program ve iyi kaynakları kullanarak 400 civarına rahatlıkla çıkarsın. Şu an için bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Yalnız bu azmini yitirmemelisin!! 2019 YKS için Kitap Önerileri kategorisindeki yazılarımızı kitap önerilerimizi okumalısın. Detaylı şekilde birçok kitabı analiz ettim. Şimdiden başarılar

  1. Kesinlikle hayır. Tüm konular var. Konular sitemizde yayınladığımız konular. Sitemizde yayınladıklarımızıda MEB müfredatından başlık başlık aldım. Konu başlıkları MEB öğretim programındaki gibi yani.

  1. MEB Öğretim Programlarında yani müfredatta İstatistik diye bir konu yok. İstatistik konusu Merkezi Eğilim ve Yayılma Ölçüleri başlığı altında anlatılmakta. Programımızda 3. ayın 3. haftasında var.

 2. Hocam 2019 AYT çalışma programı ne zaman hazır olur ? Birde yayınladığınız konular 2019 müfredatına eksiksiz bir şekilde uygun mu ? ilginiz ve alakanız için teşekkürler . son olarak bir sakıncası yoksa mesleğiniz ve kademesini öğrenebilirmiyim 🙂

  1. Sırayla cevaplayayım:
   Öncelikle AYT programını 2018 YKS’den bir buçuk hafta sonrasına planladım ki tyt biraz daha ön plana çıksın yaz tatilinde.
   Aslında sizlere 2019 müfredatı sorulmayacak. Okula başladığınız senenin müfredatından sorumlusunuz. 2019 müfredatı bu seneki 9. sınıflar sınava girerken sorulacak. Buna dikkat ederek bizzat müfredattan yani öğretim programından başlık başlık konuları aldım ve çalışma programı hazırladım. Konular için YKS Konuları yazımızı ziyaret edebilirsin.
   Son soruna gelirsem. Üniversite öğrencisiyim. Programı hazırlarken tanıdığım iki rehber öğretmeninden ayrı ayrı bilgi ve değerlendirme aldım. Benim de tasarım bilgim bir araya gelince bu sonuç çıktı.
   İlgine asıl ben teşekkür ederim.

 3. hocam tonguç çözüm de bulunan konu listeleri degişecek mi 2019 tayfa için yoksa o konu sıralamalarıyla devam edelim mi ?

 4. Hocam ben bu yıl mezun oldum 2018 tyt ayt sınavına girdim hedefinde tıp fakültesi ama sınav istediğim kadar gitmedi.. Ve biliyorum ki sonuç düşük olacağını ve diyorum ki bence hıc zaman kaybı yaşamadan tekrar baslayım sizce nasıl olur iyi mı kötü mü…

  1. Koca bir sene seni bekliyor. Bu sene de biraz bile çalıştıysan bir dinlen derim, sınavlar açıklanıncaya kadar. Bir yıllık süreç zaten zorlu olacak. Az da olsa tatil yap, tadını çıkar!

   Mezuna kalanlar için rehberlik yazıları yazacağım. Yetişirse, sana bahsettiğim zaman aralığında yayınlayacağım. Sana da biraz ilham olur. Lütfen takipte kal Nevra.

   1. Seriye başladım. Mezuna kalmalı mıyım yoksa tercih mi yapmalıyım ikileminde kalanlar için ilk yazı hazır. Bu şekilde sırayla yazarak gideceğim. Sitenin sıkı takip ediyorsan biliyorsundur ben boş, yararsız, öylesine yayınlamak için içerik yapmıyorum. O yüzen yavaş ilerliyorum. Araştırmalarım uzun sürüyor. Bu ilk yazı yaklaşık bin kelime. Diğerleri de aynı olacak sanırım. Anlayışla karşılamanı bekliyorum ve başarılar diliyorum.

 5. Merhaba.2020için de 2018müfredatı konuları mı geçerli olacak tyt ve ayt de?Meb bazı konuların kaldırılacağını söyledi ve ekleneceğinide.Yüksek ihtimalle 2019tayfa için de bu yeni değişiklikler geçerli olacakmış.Sitenizdeki 2019 tyt ayt ders ders konuların doğruluğu nedir?Cevabınız için teşekkür ederim iyi günler.

  1. Sınava 2019 da girmeniz 2019 Müfredatından sorumlu olduğunuzu göstermez. 2019 müfredatı 2019 da liseye başlayanlar için geçerli. Sizde hangi sene liseye başladıysan o senenin müfredatı senin için geçerli. Çünkü sen o müfredata göre gördün dersleri.

 6. Lise son sınıf öğrencisi olarak çok çok geç kaldım ama program çok güzel ve tüm gücümle çalışacağım. AYT için yok mudur? Elinize sağlık.

 7. Hocam 2020 için nasıl bir çalışma planıyla İstanbul üniversitesi hukuk kazanabilirim acaba? Yani şimdi çalışmaya başlasam bunu 11 ve 12.sınıfa yayarak başarıyı nasıl elde edebilirim?

 8. Siteniz gerçekten çok başarılı, ikinci üniversitem için hazırlanıcam ve sistem değişmiş resmen kolaylık sağladı bana burası.Ayt çalışma programını dört gözle bekliyorum teşekkürler. ^^

 9. TYT programı çok hoşuma gitti ve büyük bir zevkle çalışmaya başladım bugün.
  Ayt çalışma programını da dört gözle bekliyorum . 🙂

  1. Hayır değil tabii ki. Konu başlıkları sizin bildiğiniz konulardan vir ikisini kapsıyor olabilir. Örneğin merkezi eğilim ölçüleri ve merkezi yayılım ölçüleri gibi birçok konu istatistik adı altında. Bu tip durumlar olabilir. Güncel ve MEB’e uygun.

  1. Konuları MEB müfredatından aldım. Daha da açıklama yapmaya gerek yok sanırım. Sadece konu başlıkları hangi alt konuları da kapsıyor dikkat edin. Tam ve doğru bir konu çalışması yapın lütfen. 😉

 10. Temelden başlayanlar için uygun mudur, Ayt programını ne zaman yayınlarsınız, ayt ve tyt ders programınızla 11 ayda konuları yetiştirebilir miyim

    1. Hangi konuların eksik olduğunu düşünüyorsanız bana söyleyin. MEB müfredatındaki başlıkları inceleyerek başlıkları siteye ekledim. Eksik konu yoktur. Sadece başka sitelerden daha genel konu başlıklarını yazmış olabilirim. Örneğin İstatistik, mod, medyan gibi konuları yazmak yerine Merkezi Eğilim ve Yayılma Ölçüleri diye belirttim ki doğru olan da bu. Müfredattaki konu Merkezi Eğilim ve Yayılma Ölçüleri şeklinde. Mod, medyan diye bir konu yok. Bunlar alt başlık. Umarım tatmin eden bir açıklamadır bu. İyi çalışamalar…

  1. Programın boş halini hazırladım ve paylaştım. 2019 TYT Çalışma Programı yazımızı yani bu yazıyı düzenledim ve çalışma programının boş halinin olduğu linki belirgin şekilde yerleştirdim.

 11. hasan hocam merhaba nasılsınız ? ben 35 yaşında evli ve iki çocuk babasıyım ama üniversiteye hazırlanmak istiyorum 2019 sınavlarına girmek istiyorum . lakin hiç bir bilgim yok yanı yaklaşık 17 yıl önce girdiğim bir sınav var ve hiç birşeyi bilmiyorum ne yapabilirim yani sorunu anlamanız babında tek cümle ile çarpma toplama bölmeyi bile zorlanıyorum ne yapabilirim şimdiden teşekkürler allaha emanet olun

  1. Azminize hayran kaldım. Hedeflerinize göre ne kadar net yapmak gerektiğini puan hesaplama sitelerinden öğrenin. Sonrasında o neti yapacak kadar konuya çalışmanız en iyisi olur sanırım. Şimdiden başarılar

 12. Gerçekten özverili ve başarı hissettiren bir çalışma! Gerek zamanlama ve konuların işleniş sırası gerek sınav odaklı olsun tamamen özgün ve başarılı! Üniversiteye gidebilmek için bir basamak olacaksınız bizlere! Sürekli takipte kalacağım. İyi çalışmalar tüm arkadaşlara ve rehberimize! GELECEK GÜZEL GELECEK….

  1. Geçmiş konuları çalışadur. Ayrıca matematiğe çok önem ver. Bunun haricinde konu lisreleri sayfası var. Menüden ulaşabilirsin: “YKS Konuları”

   Bu sayfada açıklama var.

 13. cok tesekkur ederiz hocam ins bu sene bu program ve calsıma sayesinde hayalimizdeki hedefe ulasicaz.. ayt konularını sabırsızlıkla bekliyoruz simdiden saolun :dddd

 14. hocam diş hekimliği istiyorum mezuna kaldım sınav istediğim gibi değildi.programda 2 haftayı 1 hafta haline getirsem abartmış olur muyum.yada 3 haftayı 2 hafta haline getirsem

  1. 3 haftayı 2 hafta haline getirebilirsin. Çalışma hızını bilmiyorum ama yapılabilir bir şey. Konuları iyice bitirdiğinden emin ol! Çıkmış sorulara bak o tipteki soruları çöz kesinlikle. Başarılar…

 15. Hocam ben şimdi bu programa hemen uyarak başlasam çok mu zaman kaybetmiş olurum ?
  Mezuna kaldım dershaneye gidiyorum boş vakitlerim fazla tabi o boş vakitlerde ders çalışıyorum ama siz bu programı uygula dersenız uygulamaya başlayacam şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

  1. Dershane genel olarak vaktini alıyordur. Dershane beklentini karşılıyorsa gerek yok. Ama yetersiz bir dershane ve sen kendin konuları bitirmek istiyorsan programı uygulayabilirsin.

 16. Hocam programda konu olarak belirtmissiniz peki ne kadar soru cozmemiz gerektigi hakkinda tavsiyeleriniz var mı? Her konunun ardindan soru mu?

 17. hocam şu an 11.sınıfım 2020 için bir çalışma programı hazırlıyabilir misiniz lütfenn
  derslerim çok düşük ve çalışmak istiyorum bi üniversite kazanmak için lütfenn hocam.

 18. hocam, gunluk yani saatlik çalışma programı var mı? Ben neye ne zamanda çalışacağımı bilmiyorum da bana yardımcı olabilir misiniz? (yaz tatilinde yks açıklarımı kapatmam için. 12.sınıfa geçtim erkenden çalışmak istiyorum.)!?!?!?!?!?!? lütfen yardımcı olun hocam!??!??!?!?!!?

  1. Kendin saat planlamasını yapabilirsin. Sabah saatlerinde çalışmak daha verimli olur. Ama asıl önemli olan günlük ne kadar çalıştığın ve bu süreyi nasıl verimli geçirdiğin. Maalesef sana saat planlaması yapmam doğru olmaz. Bu saat planlamasını haftalık veya günlük olarak kendin yapabilirsin. Başarılar

  1. 5. Çalışma programınızda simya ve kimya var ama yani yks konularından Kimya için TYT konularına girdiğim zaman o konuyu göremiyorum ?

 19. siteyi yeni keşfettim çok beğendim daha geniş kitleye ulaşırsınız umarım bide ayt çalışma programı boş şablonu varmı bulamadım tyt varda ayt yok

 20. keşke konuları çözme derecesine göre koysaydınız bir sürü içerik var üstelik kafamız karışıyor bir konunun çözümünü bilmeden diğer konunun içinde aynı konu görülmesi ve başa dönülmesi gerekten yoruyor

 21. Hocam merhaba 🙂 . Programınız çok güzel ellerinize sağlık . Bu sene 12.sınıf’a geçtim . Programda bazı kısımlarda Tyt-Ayt yazıyordu bu her ikisinde de mi olacak anlamında oluyor ? , konuların yanında kaç test çözmemiz lazım ? 4 – 5 saat ders çalışma demişsiniz testler de içinde olarak mı dediniz yoksa testler ek olarak mı ? Bide ben meslek lisesinde okuyorum , bu sene staj ım var . Okul da görmediğim dersler etki eder mi ve bu durumda napılmalı ? Dil üzerine okumayı düşündüğüm için Ayt ye girmeyip Ydt ye gireceğim . Tyt yi bitirdikten sonra Ydt ye çalışırken Tyt konularını unutmamak için napılmalı ? Ayrıca Ydt Programınız var mı veya ekleyebilirmisiniz ? Şimdiden Teşekkürler 🙂

  1. 1) Evet, her ikisinde de var anlamında.
   2) Test çözme ve saat konusunda kişiden kişiye durum değişir ama sana özel olarak tavsiyem daha fazla test çöz. Çünkü meslek liseli olduğun için hocaların her konuyu detaylı anlatmamış olabilir.
   3) TYT her okulda işlenir. Sizin alan dersleriniz 11 ve 12 de ağırlaşır diye biliyorum. Görmediğin belki üç beş konu vardır.
   4) unutmamak için tabii ki bol tekrar yapmalısın. Sitemizde tekrar yöntemi ile alakalı bir yazı mevcut. Okumanı isterim.

  1. Doküman şifre ve sertifika ile korunuyor. Tüm düzenleme hakları bize ait. Doküman üzerinde değişiklik yapman zor maalesef. Bunun yerine boş şablonu indirip kendine göre doldurabilirsin.

 22. Hocam iyi günler. 2019 mezunu olarak sınavım kötü geçti ve mezuna kaldım. 2020 YKS için, hazırlamış olduğunuz program uygun mudur? Bir de dershaneyle birlikte yürütsem benim için faydası olur mu? Meslek lisesi mezunuyum ve temelim maalesef yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

 23. hocam merhaba hemşir için 3 yıldır çabalıyorum olmuyor benim şuan 3 üncü senem ve bu sene ailem ve sevdiğim kız benden bir adım bekliyorlar lütfen konu vs kitap sağlam varsa bana önerin de sizlerle birlikte çalışıp başarayım sizleri seviyoruz saygı sevgilerle 🙁

  1. Umarım kazanırsın istediğin yerin. Sitemizde seviye seviye kitap önerileri ve nasıl çalışman gerektiği konusunda da sitemizde rehberlik yazıları var. Okumanı tavsiye ederim. Motivasyon yazıları gibi de içerikler var. Takip et bizi, yenileri gelecek.

 24. Hocam ben mezunum 2.kez sınava hazırlanacağım bu yıl ve gerçekten çok hırslıyım bu sene
  Size bir şey sormak istiyorum ben bu program ile ayt programını harmanlayıp çalışsam verim alır mıyım uygun mudur? demek istediğim 1.haftada hem tyt hem ayt programını uygulasam mesela ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı