TYT Boş Çalışma Programı Şablonu

TYT Boş Çalışma Programı Şablonu hazır. Tasarımı ile çok sevilen programımızın bir de şablonu hazırladık. Konuları kendiniz yerleştirip, kullanın!

Sizler için özveriyle Çalışama Programı hazırlamıştık. Tasarımı çok sevilmişti. Konu dağılımı da bir o kadar ilgi gördü.

İsteğiniz üzerine TYT Çalışma Programı tasarımımızdan bizim yerleştirdiğimiz konuları çıkardık. İstediğiniz gibi TYT Boş Çalışma Programı hazır.

Aaaaa bu program eski bana 2024 Boş Çalışma Programı Şablonu Lazım diyorsan 2024 TYT Boş Çalışma Programı Şablonu konumuzu inceleyebilirsiniz. Bizi takip edenler güncel bilgilere her zaman İnstagram sayfamızda, Threads veya Twitter hesabımızdan ulaşabilmektedirler. Tüm sosyal medya hesaplarında @ogrencikozu olarak aratıp takip edebilirsiniz.

2019 TYT Boş Çalışma Programı Şablonu

Tasarım aynı. Sadece bizim dağıtımını, yerleştirmesini yaptığımız 2019 YKS Konuları dağıtımını kendiniz, istediğiniz gibi yapabilirsiniz. İstersen 4 aya bırakmadan daha kısa sürede bile konu dağlımı yapabilirsiniz.

Yazının devamında gerekli bağlantılar ve 2019 YKS için hazırladağımız, size yardımı dokunacak içerikler için ufak açıklamalar yapıp, tanıtacağım ama şimdiden söylemek istediğim bir şey var:

Sitemizdeki 2019 YKS Konuları ve Soru Dağılımı yazısını okuyun. Nasıl bir çalışma programı yapmanız gerektiğini o yazıda var. Ayrıca sitemizdeki müfredata uygun konulardan kendinize çalışma programı yapmanızı öneririm.

Aşağıdaki bağlantıdan TYT Çalışma Programının boş halini şablon olarak indirebilirsiniz.

2019 YKS Hazırlık sürecinde sitemizin diğer içerikleri de ilgini çekecektir.

 

İndir-Kaç yapma! Aşağıya doğru ilerle yoksa pişman olursun  ?

? Ekranı Kaydır ?

2019 YKS İçin Cephanelik

“Ha ha ha!” dediğini duyar gibiyim. Şaka şaka ne duycam ? ya.

Evet doğru duydun! Pardon okudun: ? cephanelik.

Güzel içerikler var sitede. Senin haberin yok ama yıl içerisinde yapacağım bir çok etkinliğin planlaması ve yeni yazı serilerinin, projelerin ayarlamasını yapıyorum.

Bu içerikleri kaçırmamak için sitemi derslerine engel olamayacak şekilde ziyaret edebilirsin. 

Şimdi gelelim diğer içeriklere diyecektim ama bir ufak açıklama daha yapayım.

Bu yazı sonu tanıtımları her yere koyuyorsun, biliyoruz bunları diyen Öğrenci Kozu kitlesi! Sözüm size: sitemizi ilk defa ziyaret eden, bizi bu içeriğimizle tanıyan kullanıcılar için bu bilgilendirmeyi yapmak zorundayım. Anlayışınız ? göstereceğinizi biliyorum.

2019 YKS Çalışma Programı

Şimdi boş şablonunu yayınladığımız içeriğin aslını görmek isteyenler olabilir. Güzel ve sıkı bir çalışma ile konu dağılımını ustaca yaptığımız TYT Çalışma Programına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir, detaylı tanıtımını bulabilirsin.

2019 YKS Kitap Önerileri

Birçok sitede kitap önerisi görmüş olabilirsiniz. Biz sıradanlığın dışına çıktık.

Kitapların çoğunu tek tek inceledim. Kolay, orta ve zor diye sevilerine göre sınıflandırma ile kalmayıp her kitabın öne çıkan yanlarına ve eksiklerine değindim.

Aşağıdaki bağlantı ile YKS Kitap Önerilerine ulaşabilirsin.

2019 YKS Sürecinde Motivasyon

Şimdi her şey tamam. Peki çalışırken hiç sıkılmayacak mısın? Sıkılacaksın elbet. Bunun içinde bir şeyler düşündük. Sitemizdeki Girişimci Hikayeleri emrine amade!

Aklına Takılan Olursa Diye: Soru-Cevap

Son çalışmalarımızdan biri de sitemize Soru-Cevap Platformu eklemek oldu. Öğrenci Kozu’nun bu bölümü; aklına takılan ne varsa bana veya platforma üye olan herkse sorabilmen için tasarlandı. Güzel yanlarında biri de anketler yapabilmen.

Bu zorlu ama güzel süreçte başarılar… ?

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Yorumları Göster (6)