2024 LGS Konu Takip Çizelgesi

En güncel ve en şık LGS Konu Takip Çizelgesi PDF indirebilirsiniz. O kadar güzel bir LGS Konuları çizelge PDF i hazırladık ki şaşıracaksınız. Gerek tasarımı gerek tablo düzeni olarak göz alıcı. LGS hazırlık öğrencilerinin ihtiyacı olan en büyük soruna Öğrenci Kozu yaklaşımı ile çözüm bulduk. LGS Konu takip çizelgesi 2024 LGS için uygundur.

LGS Konu Takip Çizelgesi PDF

LGS konu takip çizelgelerimizi her ders için ayrı ayrı yaptık. Sadece LGS için değil YKS konu takip çizelgesi, KPSS konu takip çizelgesi ve hatta YDS için de kullanabilmeniz için boş halini de yaptık. Bu sayede kendiniz doldurup istediğiniz ders için kullanabilirsiniz.

Çizelge Özellikleri

lgs-türkçe-konu-takip-çizelgesi
lgs-konu-takip-çizelgesi

 

Çizelgede bir sütün konu adlarından oluşuyor. Bunun dışındaki diğer 4 sütün ise sizin çalışma aşamanıza göre tasarlanmıştır. Yani görselde de görebileceğiniz üzere ilk konu sözcükte anlamı önce konu olarak çalışır okursunuz. Böylelikle ilk sütün bitmiş oluyor tik atabilirsiniz.

Sonrasında önerimiz okuduklarınızdan kendi anlayacağınız şekilde özet bir not çıkarmak. Bunu da yapınca ikinci sütuna da tik atabilirsiniz. Sıra geldi bu konuyla ilgili bol soru çözmeye. Burada bitirdiğiniz her kitap için bir tik atabilirsiniz.

Sıra geldi tekrar sütununa. Bu sütunu da şöyle kullanabilirsiniz. Her tekrar ettikten sonra konuyu bir tik atarsınız.

Sütunları bu şekilde sıralamamız ile birlikte hangi konuda ne kadar ileri gittiğinizi görebilirsiniz.

 

LGS Konu Takip Çizelgesi PDF

Aşağıda her ders için ayrı şekilde çizelgelere yer verdik. Google Drive üzerinden PDF olarak indirebilirsiniz.

 

LGS Boş Konu Takip Çizelgesi PDF

Sizler için sadece kendi hazırladığımız çizelgeyi sunmak istemedik belki kendinize göre konulara göre alt başlıklardan oluşan bir konu takip çizelgesi oluşturabileceğinizi de düşünerek boş konu takip çizelgesini de paylaşmak istedik.

 

 

LGS ‘de Destek Adımları

LGS Konu Takip Çizelgesi PDF yazımızda sunduğumuz çizelgeler sadece basit bir çizelge değil. Öğrenci Kozu kalitesini ve görselliğini yansıttık çizelgelere de!

 

başarı-hedefi
başarı-hedefi

 

Belgenin en altını da boş bırakmak istemedim. Burada da sizlere başarı nasıl yakalanır bunun adımlarını gösterir bir yol haritası çizdik. Keyifle okuyup dikkate alacağınızı düşünüyorum. Çünkü Öğrenci Kozu’nu kullananlar fark açarlar.

Çizelge Konuları Güncel Mi

Çizelge konuları MEB müfredatına uygundur. Yapılan bir değişiklik olursa biz de yansıtmaktayız ve belgeleri düzenlemekteyiz. Ayrıca hangi konudan kaç soru geliyor öğrenmek isterseniz LGS Konuları yazımızı ziyaret etmenizde fayda var.

 

2024 LGS Konuları

 

Sitemizde Neler Var

Öğrenci Kozu siz sınava hazırlanan öğrenciler için altın değerinde bir platform. Çünkü burada LGS ve diğer tüm sınavlara yönelik bulabileceğin kitap önerileri, deneme sınavları, konu anlatımları, motivasyon ve rehberlik yazıları var. Bizi ayrıca instagram sayfamızdan da takip etmenizi öneririm.

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap