Haftalık Planlayıcı PDF İndir

0
21
.
Haftalık Planlayıcı
Haftalık Planlayıcı

Sitemizdeki haftalık planlayıcı çizelgesi ile haftanızı organize edebilirsiniz. Özel hazırlanmış şık planlama çizelgesi yani weekly planner ile organize olun.

Haftalık Planlayıcı

Özel olarak tasarladığımız hafta planlayıcı ile kendiniz için haftalık programlar hazırlayabilirsiniz. KPSS, DGS, YKS gibi tüm sınavlara hazırlık sürecinde planlı çalışmanızı sağlarsınız, bu program ile.

Haftalık planlayıcıyı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

 

Benzeri bir çok çizelge ve doküman sitemizde var. Birazcık sitemizde dolaşmanız bu içerikleri keşfetmeniz için yeterli.

İstediğiniz özel bir tasarım varsa bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Öğrenci Kozu’nda Yeni Misin?

Sitemize ilk defa geldiysen sakın bir yere gitme!!

Önce bu yazıyı bir oku!!!

Öğrenci Kozu Nedir?

Bak kardeşim! Biz bir eğitim platformuyuz. Eğitim konusunda A’dan Z’ye her şeyi yapmayı hedefliyoruz. Eğitim sisteminde siz öğrencilere bir nebze olsun yardım etmek, el açmak istiyoruz.

Hiçbir ücret almadan tamamen ücretsiz içerikler üretiyoruz. Bunları gönüllülük esasına göre yapıyoruz. Sende bize katılmak için İletişime geç!

Tek kazancımız reklamlarımız. Reklam gelirleri ile de sitenin masraflarını çıkarıyoruz. Daha iyi bir arayüz deneyimi sunmak için profesyonel ücretli destek alıyoruz. Her şey sadece sizin için.

Sizden Ne Bekliyoruz?

Sadece çalışmanızı ve sitemizdeki içeriklerden faydalanman kafi.

Neler Yaptınız?

Çalışma programları, çizelgeler, rehberlik ve motivsyon yazıları..

Neler Yapacaksınız?

İşte bu noktada sen devreye giriyorsun. Aklımızda bir şeyler var. Adım adım yapıyoruz ama önemli olan sen ne bekliyorsun? Bizden beklentilerini yorum veya mail olarak belirtirsen sana ve akranlarına daha iyi yardımcı oluruz.

 

İyi çalışmalar…

Paylaş

Cevapla