Adli Bilişim Mühendisliği Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Adli Bilişim Mühendisliği kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Adli Bilişim Mühendisliği kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Adli Bilişim Mühendisliği kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Adli Bilişim Mühendisliği okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Adli Bilişim Mühendisliği için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Adli Bilişim Mühendisliği Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Adli Bilişim Mühendisliği için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Adli Bilişim Mühendisliği ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Adli Bilişim Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Adli Bilişim Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Adli Bilişim Mühendisliği kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Adli Bilişim Mühendisliği taban puanları veya Adli Bilişim Mühendisliği sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Adli Bilişim Mühendisliği kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Adli Bilişim Mühendisliği kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Adli Bilişim Mühendisliği ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Adli Bilişim Mühendisliği kaç net ve Adli Bilişim Mühendisliği kaç puan görebilirsin.

Adli Bilişim Mühendisliği Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
FIRAT ÜNİ. 368,100 50 19,3 8,0 12,0 8,0 14,5 8,0 1,8 1,5
FIRAT ÜNİ. 411,650 41 20,3 0,8 10,0 8,5 12,0 0,0 5,5 1,8
FIRAT ÜNİ. 331,500 1 25,0 8,8 6,5 4,8 9,0 3,5 7,0 1,8

Adli Bilişim Mühendisliği bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Adli Bilişim Mühendisliği Kazanmak için

Adli Bilişim Mühendisliği kaç net 2020

Adli Bilişim Mühendisliği kaç puanla kazanlır veya Adli Bilişim Mühendisliği için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Adli Bilişim Mühendisliği konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Adli Bilişim Mühendisliği zor mu? Adli Bilişim Mühendisliği dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Adli Bilişim Mühendisliği okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Adli Bilişim Mühendisliği kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap