Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği taban puanları veya Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Hangi Bölüm Kaç Net

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kaç net ve Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kaç puan görebilirsin.

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
GAZİ ÜNİ. 313,950 21 14,0 7,3 18,5 0,8 14,8 5,0 0,0 1,8
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. 360,700 16 7,3 1,8 16,8 0,8 13,8 4,5 -0,3 2,5
DÜZCE ÜNİ. 359,450 15 11,3 2,8 9,3 6,0 6,8 5,8 -0,8 2,0

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Kazanmak için

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kaç net 2020

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kaç puanla kazanlır veya Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği zor mu? Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

YouTube video

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap