Aktüerya Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Aktüerya kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Aktüerya kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Aktüerya kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Aktüerya okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Aktüerya için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Aktüerya Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Aktüerya için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Aktüerya ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Aktüerya kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Aktüerya kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Aktüerya kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Aktüerya taban puanları veya Aktüerya sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Aktüerya kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Aktüerya kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Aktüerya ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Aktüerya kaç net ve Aktüerya kaç puan görebilirsin.

Aktüerya Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
SELÇUK ÜNİ. 301,250 29 16,3 7,5 19,5 1,3 4,5 -0,5 1,0 2,0

Aktüerya bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Aktüerya Kazanmak için

Aktüerya kaç net 2020

Aktüerya kaç puanla kazanlır veya Aktüerya için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Aktüerya konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Aktüerya zor mu? Aktüerya dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Aktüerya okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Aktüerya kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap