Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

 

Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

 

Güncel Bankacılık Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. Bankacılık Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. Bankacılık Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. Bankacılık Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Bankacılık Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Bankacılık Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
MARMARA ÜNİVERSİTESİ  (İSTANBUL) (DEVLET) Bankacılık EA 60
60

324,653
321,237

265.633
289.274


Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

Bankacılık Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Bankacılık Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm Bankacılık Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. Bankacılık Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Bankacılık Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya Bankacılık Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde Bankacılık Taban Puanları bitiren ne yapar? Bankacılık Taban Puanları dersleri neler? Bankacılık Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Bankacılık Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Bankacılık Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer Bankacılık Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Bankacılık Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Bankacılık Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap