Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

 

Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

 

Güncel Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
ANKARA ÜNİVERSİTESİ  (ANKARA) (DEVLET) Bulgar Dili ve Edebiyatı (Bulgarca) Dil 20
20
20
20
322,26
272,285

213,394
62.994
74.663

77.200

Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları bitiren ne yapar? Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları dersleri neler? Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Bulgar Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap