Coğrafya (Açıköğretim) Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Coğrafya (Açıköğretim) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Coğrafya (Açıköğretim) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Coğrafya (Açıköğretim) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Coğrafya (Açıköğretim) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Coğrafya (Açıköğretim) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Coğrafya (Açıköğretim) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Coğrafya (Açıköğretim) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Coğrafya (Açıköğretim) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Coğrafya (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Coğrafya (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Coğrafya (Açıköğretim) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Coğrafya (Açıköğretim) taban puanları veya Coğrafya (Açıköğretim) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Coğrafya (Açıköğretim) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Coğrafya (Açıköğretim) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Coğrafya (Açıköğretim) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Coğrafya (Açıköğretim) kaç net ve Coğrafya (Açıköğretim) kaç puan görebilirsin.

Coğrafya (Açıköğretim) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite AdıSon Kişinin OBPYerTYT TürkçeTYT SosyalTYT MatTYT FenAYT MatAYT FizikAYT KimyaAYT Biyoloji
İSTANBUL ÜNİ.323,600153316,05,00,00,010,00,83,82,3

Coğrafya (Açıköğretim) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Coğrafya (Açıköğretim) Kazanmak için

Coğrafya (Açıköğretim) kaç net 2020

Coğrafya (Açıköğretim) kaç puanla kazanlır veya Coğrafya (Açıköğretim) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Coğrafya (Açıköğretim) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Coğrafya (Açıköğretim) zor mu? Coğrafya (Açıköğretim) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Coğrafya (Açıköğretim) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Coğrafya (Açıköğretim) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

YouTube video

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap