Deri Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

 

Deri Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

 

Güncel Deri Mühendisliği Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. Deri Mühendisliği Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. Deri Mühendisliği Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda Deri Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. Deri Mühendisliği Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Deri Mühendisliği Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Deri Mühendisliği Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

Deri Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
EGE ÜNİVERSİTESİ  (İZMİR) (DEVLET) Deri Mühendisliği (İngilizce) Say 25
25

317,648


268.086Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

Deri Mühendisliği Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Deri Mühendisliği Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm Deri Mühendisliği Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. Deri Mühendisliği Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Deri Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Deri Mühendisliği Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya Deri Mühendisliği Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde Deri Mühendisliği Taban Puanları bitiren ne yapar? Deri Mühendisliği Taban Puanları dersleri neler? Deri Mühendisliği Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Deri Mühendisliği Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Deri Mühendisliği Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer Deri Mühendisliği Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Deri Mühendisliği Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Deri Mühendisliği Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap