Elektronik Mühendisliği Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Elektronik Mühendisliği kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Elektronik Mühendisliği kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Elektronik Mühendisliği kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Elektronik Mühendisliği okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Elektronik Mühendisliği için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Elektronik Mühendisliği Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Elektronik Mühendisliği için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Elektronik Mühendisliği ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Elektronik Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Elektronik Mühendisliği kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Elektronik Mühendisliği kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Elektronik Mühendisliği taban puanları veya Elektronik Mühendisliği sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Elektronik Mühendisliği kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Elektronik Mühendisliği kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Elektronik Mühendisliği ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Elektronik Mühendisliği kaç net ve Elektronik Mühendisliği kaç puan görebilirsin.

Elektronik Mühendisliği Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
GEBZE TEKNİK ÜNİ. 443,150 80 25,0 13,5 24,3 13,0 27,5 7,8 7,5 9,5
ÜSKÜDAR ÜNİ. 467,750 6 30,3 16,5 13,3 14,0 10,8 7,0 3,3 6,0
ÜSKÜDAR ÜNİ. 369,800 9 22,0 11,5 3,0 8,3 6,5 7,8 3,0 3,5

Elektronik Mühendisliği bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Elektronik Mühendisliği Kazanmak için

Elektronik Mühendisliği kaç net 2020

Elektronik Mühendisliği kaç puanla kazanlır veya Elektronik Mühendisliği için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Elektronik Mühendisliği konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Elektronik Mühendisliği zor mu? Elektronik Mühendisliği dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Elektronik Mühendisliği okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Elektronik Mühendisliği kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap