Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

 

Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

 

Güncel Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ  (ANKARA) (DEVLET) Emlak ve Emlak Yönetimi EA 40
40

273,582
266,632

631.542
689.169


Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları bitiren ne yapar? Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları dersleri neler? Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Emlak Ve Emlak Yönetimi Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap