Fotoğraf Ve Video Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

 

Fotoğraf Ve Video Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

 

Güncel Fotoğraf Ve Video Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. Fotoğraf Ve Video Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. Fotoğraf Ve Video Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda Fotoğraf Ve Video Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. Fotoğraf Ve Video Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Fotoğraf Ve Video Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Fotoğraf Ve Video Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

Fotoğraf Ve Video Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Fotoğraf ve Video SÖZ 40/40 375,55 51.521
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ Fotoğraf ve Video SÖZ 50/52 329,42 184.576

Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

Fotoğraf Ve Video Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Fotoğraf Ve Video Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm Fotoğraf Ve Video Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. Fotoğraf Ve Video Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Fotoğraf Ve Video Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Fotoğraf Ve Video Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya Fotoğraf Ve Video Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde Fotoğraf Ve Video Taban Puanları bitiren ne yapar? Fotoğraf Ve Video Taban Puanları dersleri neler? Fotoğraf Ve Video Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Fotoğraf Ve Video Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Fotoğraf Ve Video Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer Fotoğraf Ve Video Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Fotoğraf Ve Video Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Fotoğraf Ve Video Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap