Fotonik Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Fotonik kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Fotonik kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Fotonik kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Fotonik okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Fotonik için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Fotonik Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Fotonik için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Fotonik ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Fotonik kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Fotonik kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Fotonik kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Fotonik taban puanları veya Fotonik sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Fotonik kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Fotonik kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Fotonik ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Fotonik kaç net ve Fotonik kaç puan görebilirsin.

Fotonik Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite AdıSon Kişinin OBPYerTYT TürkçeTYT SosyalTYT MatTYT FenAYT MatAYT FizikAYT KimyaAYT Biyoloji
İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ359,2004127,512,513,36,311,83,3-0,52,8

Fotonik bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Fotonik Kazanmak için

Fotonik kaç net 2020

Fotonik kaç puanla kazanlır veya Fotonik için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Fotonik konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Fotonik zor mu? Fotonik dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Fotonik okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Fotonik kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

YouTube video

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap