Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Güncel Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  (İSTANBUL) (DEVLET) Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Say 50
70
70
70
454,516
430,873
359,477
418,153
53.982
74.046
81.374
82.500

Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları bitiren ne yapar? Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları dersleri neler? Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Gemi Ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap