İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

 

İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

 

Güncel İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları için kaç net yapılmalı? İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ  (KAYSERİ) (DEVLET) İbrani Dili ve Kültürü Dil 25
25
25
25
221,572


122.518Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları bitiren ne yapar? İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları dersleri neler? İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size İbrani Dili Ve Kültürü Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap