İktisadi Ve İdari Programları Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda İktisadi Ve İdari Programları kaç net gerekir 2020 burda! Yan, İktisadi Ve İdari Programları kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. İktisadi Ve İdari Programları kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. İktisadi Ve İdari Programları okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya İktisadi Ve İdari Programları için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda İktisadi Ve İdari Programları Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de İktisadi Ve İdari Programları için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde İktisadi Ve İdari Programları ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda İktisadi Ve İdari Programları kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, İktisadi Ve İdari Programları kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. İktisadi Ve İdari Programları kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca İktisadi Ve İdari Programları taban puanları veya İktisadi Ve İdari Programları sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

İktisadi Ve İdari Programları kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni İktisadi Ve İdari Programları kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde İktisadi Ve İdari Programları ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda İktisadi Ve İdari Programları kaç net ve İktisadi Ve İdari Programları kaç puan görebilirsin.

İktisadi Ve İdari Programları Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
KONYA GIDA VE TARIM ÜNİ. 437,350 4 28,0 14,5 14,5 3,5 16,5 15,5 6,5 3,5
KONYA GIDA VE TARIM ÜNİ. 363,550 32 20,0 9,3 12,5 1,0 1,5 8,0 5,8 6,0
KONYA GIDA VE TARIM ÜNİ. 409,000 4 25,3 9,5 8,3 0,8 1,0 7,0 3,3 3,5

İktisadi Ve İdari Programları bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

İktisadi Ve İdari Programları Kazanmak için

İktisadi Ve İdari Programları kaç net 2020

İktisadi Ve İdari Programları kaç puanla kazanlır veya İktisadi Ve İdari Programları için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya İktisadi Ve İdari Programları konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. İktisadi Ve İdari Programları zor mu? İktisadi Ve İdari Programları dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta İktisadi Ve İdari Programları okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

İktisadi Ve İdari Programları kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap