İktisat (Açıköğretim) Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda İktisat (Açıköğretim) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, İktisat (Açıköğretim) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. İktisat (Açıköğretim) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. İktisat (Açıköğretim) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya İktisat (Açıköğretim) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda İktisat (Açıköğretim) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de İktisat (Açıköğretim) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde İktisat (Açıköğretim) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda İktisat (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, İktisat (Açıköğretim) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. İktisat (Açıköğretim) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca İktisat (Açıköğretim) taban puanları veya İktisat (Açıköğretim) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

İktisat (Açıköğretim) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni İktisat (Açıköğretim) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde İktisat (Açıköğretim) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda İktisat (Açıköğretim) kaç net ve İktisat (Açıköğretim) kaç puan görebilirsin.

İktisat (Açıköğretim) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
ANADOLU ÜNİ. 303,850 166 14,0 8,3 7,3 0,0 2,3 0,8 7,0 4,8
İSTANBUL ÜNİ. 311,150 120 18,3 10,5 0,0 0,5 3,3 2,5 1,0 4,0

İktisat (Açıköğretim) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

İktisat (Açıköğretim) Kazanmak için

İktisat (Açıköğretim) kaç net 2020

İktisat (Açıköğretim) kaç puanla kazanlır veya İktisat (Açıköğretim) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya İktisat (Açıköğretim) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. İktisat (Açıköğretim) zor mu? İktisat (Açıköğretim) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta İktisat (Açıköğretim) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

İktisat (Açıköğretim) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap