İngiliz Dil Bilimi Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda İngiliz Dil Bilimi kaç net gerekir 2020 burda! Yan, İngiliz Dil Bilimi kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. İngiliz Dil Bilimi kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. İngiliz Dil Bilimi okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya İngiliz Dil Bilimi için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda İngiliz Dil Bilimi Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de İngiliz Dil Bilimi için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde İngiliz Dil Bilimi ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda İngiliz Dil Bilimi kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, İngiliz Dil Bilimi kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. İngiliz Dil Bilimi kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca İngiliz Dil Bilimi taban puanları veya İngiliz Dil Bilimi sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

İngiliz Dil Bilimi kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni İngiliz Dil Bilimi kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde İngiliz Dil Bilimi ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda İngiliz Dil Bilimi kaç net ve İngiliz Dil Bilimi kaç puan görebilirsin.

İngiliz Dil Bilimi Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
HACETTEPE ÜNİ. 377,200 60 24,8 17,8 5,8 5,5 75,0
MERSİN ÜNİ. 360,000 61 23,8 13,0 5,0 0,8 67,3

İngiliz Dil Bilimi bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

İngiliz Dil Bilimi Kazanmak için

İngiliz Dil Bilimi kaç net 2020

İngiliz Dil Bilimi kaç puanla kazanlır veya İngiliz Dil Bilimi için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya İngiliz Dil Bilimi konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. İngiliz Dil Bilimi zor mu? İngiliz Dil Bilimi dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta İngiliz Dil Bilimi okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

İngiliz Dil Bilimi kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap