İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kaç net gerekir 2020 burda! Yan, İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) taban puanları veya İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kaç net ve İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kaç puan görebilirsin.

İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
GAZİ ÜNİ. 366,350 17 23,3 7,8 10,5 6,0 11,5 0,3 3,3 3,8
DÜZCE ÜNİ. 420,550 1 25,5 14,3 6,5 10,5 8,8 1,3 3,0 5,3
KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. 450,950 10 26,3 10,0 15,0 7,3 8,5 0,8 0,0 2,0
SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİ. 447,150 7 18,3 4,0 8,0 5,5 15,3 1,8 2,8 0,5

İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) Kazanmak için

İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kaç net 2020

İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kaç puanla kazanlır veya İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) zor mu? İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

İnşaat Mühendisliği (M.t.o.k.) kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap