Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları taban puanları veya Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Hangi Bölüm Kaç Net

Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kaç net ve Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kaç puan görebilirsin.

Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
SABANCI ÜNİ. 482,350 44 33,8 15,5 36,5 18,8 37,5 14,0 12,0 11,8
SABANCI ÜNİ. 457,500 92 34,0 13,3 22,3 19,0 35,0 12,8 9,5 9,5
SABANCI ÜNİ. 439,500 172 28,8 16,3 22,3 13,8 25,0 7,8 5,8 6,8
SABANCI ÜNİ. 410,700 141 27,8 11,5 14,8 7,0 12,3 10,8 8,5 3,8

Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları Kazanmak için

Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kaç net 2020

Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kaç puanla kazanlır veya Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları zor mu? Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Programları kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

YouTube video

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Aklına Takılan Bir Soru Var Mı

Yorum yapmak yerine Soru-Cevap bölümünden bize yazarsan daha hızlı cevap veririz.

SORU-CEVAP BÖLÜMÜ

yorum Yap