Özdebir 4. Türkiye Geneli Deneme Sınavı 31 Mart / 1-2 Nisan 2018

Özdebir 4. Türkiye Geneli Deneme Sınavı 31 Mart 2018 ve 1-2 Nisan 2018 tarihleri arasında Özdebir’e üye kurumlar tarafından gerçekleşti. Özdebir 4. TG Deneme Sınavı Soruları PDF ve Özdebir 4. TG Deneme Cevap Anahtarı sitemizde.

 

Özdebir 4. Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Denemenin cevap anahtarı, soruları, sonuçları gibi tüm bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Özdebir 4. Deneme Sınavı Soruları, Cevapları ve Sonuçları

 

Özdebir 4. Türkiye Geneli Deneme Sınavı Ne Zaman?

İlk Oturumu TYT 4. Deneme, 31 Mart 2018 Cumartesi sabah eş zamanlı olarak uygulandı.

İkinci Oturum Alan Yeterlilik  Testleri AYT ve Üçüncü Oturum İngilizce 4. Denemeleri de 1 veya 2 Nisan 2018’de uygulandı.

 

Özdebir 4. Türkiye Geneli Deneme Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Sınav tarihinden yaklaşık bir hafta sonra sonuçlar yüklenmeye başlanır.

 

Özdebir 4. Türkiye Geneli Deneme Sınavına Nasıl Katılınır?

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) 4. Denemesine katılmak isteyen Kurumlar; Bayileri aracılığıyla veya http://www.ozdebir.org.tr/  sitesinden sipariş verebilirler. Bireysel olarak da sınavın uygulanmasından sonra satın alabilir her öğrenci.

 

Sonuçlar, sorular, kitapçık PDF’i ve sınav hakkında diğer her şey sitemizde olacaktır.

 

Diğer Türkiye Geneli Deneme Sınavları

Türkiye Geneli Yapılan ÖZDEBİR Deneme Sınavları PDF

Türkiye Geneli Yapılan TÖDER Deneme Sınavları PDF

Türkiye Geneli Yapılan LİMİT Deneme Sınavları PDF

Türkiye Geneli Yapılan Diğer Deneme Sınavları PDF

 ÖĞRENCİ KOZU’NA İLK DEFA GELİYORSAN AŞAĞIDAKİ YAZIYI KESİN OKU!

Öğrenci Kozu Nedir?

Öğrenci kozu kelimeden de çıkarılacağı üzere öğrenciler için bir koz olmayı amaçlamış eğitim platformudur. Bu yüzde de sloganımız “Öğrencilerin Eğitimdeki Kozu” olarak belirlenmiştir.

Öğrenci Kozu İçerikleri Neler?

Öğrenci kozu diğer sitelerden farklı olarak tamamen özgün içerikler oluşturmayı amaçlar. Diğer birçok sitede olmayan rehberlik ve temel sorunlarınıza cevap verecek projeler üretme eylemini gerçekleştirir. Bu içeriklere menümüzden ulaşabilirsiniz. Bazı içerikleri sizler için listeleyelim.

YKS Konuları

Sitemizde çoğu eğitim konulu web sitesinde olduğu gibi YKS konuları hatta diğer sınavlarında konuları mevcuttur. En güncel haliyle paylaşmayı; kaldırılan konular ve güncel müfredatı dikkate alarak hazırladığımız bu içeriklere şu kategoriden ulaşabilirsiniz: TYT-AYT Konuları

Üniversitelerin Başarı Sıralamaları ve Taban Puanları

Üniversitelerin kontenjan bilgileri, başarı sıralamaları ve taban bilgileri gibi içerikleri bölümler halinde paylaştık. Bu başarı sıralamaları tabloları son güncelleme (2018 YKS) ile değişen bölümlerin aldıkları puan türleri kapsamında düzenlenmiştir. Hangi bölüm hangi puan türü ile alıyor bilmiyorsan buraya tıkla.

Kitap İncelemeleri

Üniversite hazırlık kitaplarını kolaylık-zorluk, müfredata uygunluğu ve bunlara benzer birçok konuda inceledik ve hepsini tarafsız bir şekilde değerlendiren yazılar yazdık. Sorularının kalitesi ve farklılığı gibi birçok ölçüte bakarak oluşturduğumuz bu içerikleri kesinlikle okumalısınız.

Motivasyon

Motivasyon içerikleri de kesinlikle özenilmiş ve üzerine düşünülmüş biçimde. Birçok güzel ders veren hikayelerden ve güzel içeriklerden oluşan bu kategorimiz diğer sitelerden farklı özellikler de barındırmakta. Bazıları:

İdoller: Örnek Alınası Kişiler

Bu alt kategorideki yazılar isminden de anlaşıldığı gibi sizlere örnek teşkil edebilecek insanları ele aldığımız bir yazı topluluğu. Başarılı insanlar nasıl başarıyor? İşte bu sorulara cevap verecek altın değerinde yazılar var. Özellikle girişimcilik hikayeleri sevenler için çok iyi yazılar var.

Motivasyon Hikayeleri

Kişisel gelişim kitapları, yaşanmış olaylar… Bu içerikleri toparlıyoruz ve düzenleyip yayınlıyoruz. Sizlere ilham verecek, kıvılcım oluşturacak bu yazılar hayatınızda çok şey değiştirebilir.

Lise Konu Anlatımları

Tüm konuların konu anlatımı sitemizde olsun gibi bir kaygı gütmemekle birlikte belli kitaplardan alıntıladığımız ve izin alarak yayınladığımız bu konu anlatımları genelde pratik yöntemleri anlatımlar içermekte. Sıradan bir anlatımdan öteye giderek daha anlaşılır ve akılda kalıcı olmayı amaçlayarak oluşturduğumuz yazılar.

 

Daha çok fikrimiz var ve yoğun emek istiyor. Bu yüzden içerik paylaşımlarımız yavaşlıyor. Ama merak etmeyin en hızlı şekilde sizlere Öğrenci Kozu ile ulaştıracağız.

 

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap