Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

 

Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

 

Güncel Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ  (BAKÜ-AZERBAYCAN) (YURT DIŞI) Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) EA 5
5
5
5


ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ  (ÜSKÜP-MAKEDONYA) (YURT DIŞI) Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (%25 Burslu) EA 3
3
3
10


ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ  (ÜSKÜP-MAKEDONYA) (YURT DIŞI) Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (%50 Burslu) EA 2
2
2
3


ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ  (ÜSKÜP-MAKEDONYA) (YURT DIŞI) Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (Ücretli) EA 5
5
5
10Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları bitiren ne yapar? Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları dersleri neler? Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap