Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 YIL

 

Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

 

Güncel Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 yazımızda var. Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları başarı sıralaması Son 4 yıla ait veriler aşağıdaki tabloda mevcut. Kontenjan gibi diğer bilgiler de tabloda yer almaktadır. Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve başarı sıralaması 2024 günceldir. 2 veya 4 yıllık bölümler 2024 taban puanları için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2024

Üniversite tercih sürecinde Mezuna Kalma Rehberi yazısı ile Üniversite Tercih Rehberi yazı serilerini mutalaka okuyun.

Aşağıdaki tabloda Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Son 4 yıla ait veriler yer almaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait veriler bulunmaktadır. Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları kazanmak için kaç puan gerekir? Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları için kaç net yapılmalı? Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları zor bir bölüm mü? Hepsine cevabı aşağıdaki tabloyu yorumlayarak yapabilirsiniz.

Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması SON 4 YIL

 

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kon
2023
2022
2021
2020
Taban
Puanı
2023
2022
2021
2020
Başarı
Sırası
2023
2022
2021
2020
MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ  (MARDİN) (DEVLET) Süryani Dili ve Edebiyatı Söz 20
20
20
20
254,058
231,797

767.945
1.026.388


Tabloda puanı ve sıralaması olmayıp çizgiyle () ifade edilen bölümler, kontenjanı dolmayan bölümlerdir.

 

Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları Son 4 yılın bilgilerini yukarıdaki tabloda paylaştık. Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve sıralama bilgileri ile kontenjan, puan türü ve diğer şeylerin hepsi tabloda yer almaktadır. Hedeflediğiniz bölüm Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ise umarım hedefinize ulaşırsınız. Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları kazanmak ve sevincinize Öğrenci kozu olarak ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları kaç puanla kazanılır veya Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları okumak için kaç net yapmak gerekir sürekli güncel eklenen içeriklerimiz ile bu sorulara da değineceğiz. İçeriklerimizde Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları bitiren ne yapar? Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları dersleri neler? Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları nasıl bir bölüm? gibi soruları da cevaplayacağız. Meslek hayatında Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları okuyan birisi ne kadar maaş alır gibi soruları da yanıtlayacağız. Daha hızlı şekilde Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları bölüm hakkında bilgi almak istiyorsanız yorumda belirtin!

Eğer Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları hakkında bilgi sahibiysen yorumlarda bundan bahsedebilirsin. Yani örneğin Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları maaşları hakkında yorum yapabilirsiniz. Tercih edecek arkadaşlara yardımcı olursunuz.

Üniversite tercih döneminde bireysel yardım almak isterseniz Telegram Kanalımızdan veya İnstagram Sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince size Süryani Dili Ve Edebiyatı Taban Puanları konusunda veya diğer konularda yardımcı oluruz

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap