Uçak Elektrik-Elektronik Kaç Net Gerekir 2020

Yazıda Uçak Elektrik-Elektronik kaç net gerekir 2020 burda! Yan, Uçak Elektrik-Elektronik kazanmak için kaç net gerekir sorusunun cevabı sitemizde. Uçak Elektrik-Elektronik kaç net 2020 ye tablodan bakabilirsiniz. Uçak Elektrik-Elektronik okumak istiyorsunuz ama kaç net yapmam lazım veya Uçak Elektrik-Elektronik için en az kaç net gerkir gibi sorular kafana takılıyorsa işte sana cevabını söylüyorum. Aşağıda Uçak Elektrik-Elektronik Kaç Net tablosundan bakabilirsin. Ayrıca tablodaki OBP bilgisi ile de Uçak Elektrik-Elektronik için kaç puan gerekir bunu da görebilirsin.

Ayrıca sitemizde Uçak Elektrik-Elektronik ile ilgili bir rehberlik yazısı da var. Bu yazıda Uçak Elektrik-Elektronik kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim, Uçak Elektrik-Elektronik kazanmak için günde kaç soru çözmeliyim gibi sorulara da değindik. Uçak Elektrik-Elektronik kaç net yazısından sonra onları da okumalısın. Bu gibi rehberlik yazıları için link:

YKS Rehberlik

Ayrıca Uçak Elektrik-Elektronik taban puanları veya Uçak Elektrik-Elektronik sıralama yazısı içinde link:

4 Yıllık Taban Puanları ve Sıralamaları

Hangi Bölüm Kaç Net

Uçak Elektrik-Elektronik kaç net gibi bir çok güzel içeriğimiz var. Seni Uçak Elektrik-Elektronik kazanmak için başarıya ulaştırabiliriz. Bunun için her türlü desteğe varız sitemizde Uçak Elektrik-Elektronik ile ilgili bir çok içerik var. Ayrıca aklına takılan her şeyi bize soru-cevap bölümünden sorabilirsin!

Soru-Cevap

Gelelim merak ettiğin içeriğe! Tabloda Uçak Elektrik-Elektronik kaç net ve Uçak Elektrik-Elektronik kaç puan görebilirsin.

Uçak Elektrik-Elektronik Kaç Net ile Kazanılır

Üniversite Adı Son Kişinin OBP Yer TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji
KOCAELİ ÜNİ. 404,850 50 29,5 12,3 19,5 8,5 17,0 5,5 5,5 6,8
ERCİYES ÜNİ. 375,050 70 26,3 8,8 16,0 6,5 26,8 3,5 2,3 2,3
ERCİYES ÜNİ. 400,900 60 23,8 12,3 13,8 10,5 11,0 2,8 4,0 8,5

Uçak Elektrik-Elektronik bölümü hakkında gerekli bilgiler tabloda vardı!

Hangi Bölüm Kaç Net

Uçak Elektrik-Elektronik Kazanmak için

Uçak Elektrik-Elektronik kaç net 2020

Uçak Elektrik-Elektronik kaç puanla kazanlır veya Uçak Elektrik-Elektronik için en az kaç net gerekir bunları yazıda aktardık. Ama aklına takılan herhangi bir soru için veya Uçak Elektrik-Elektronik konusunda rehberlik için Soru-cevap bölümünden bize sorularını yaz. Uçak Elektrik-Elektronik zor mu? Uçak Elektrik-Elektronik dersleri neler gibi sorularda yardımcı oluruz. Hatta Uçak Elektrik-Elektronik okuyan birisi ile birebir seni görüştürme imkanımız da olabilir. Tamamen ÜCRETSİZ!

Uçak Elektrik-Elektronik kazanma yolunda sana rehber olacak bir video da eklemek istiyorum:

Bizi instagramdan takip edebilirsin! Link: Öğrenci Kozu Instagram

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap