Zinciri Kırma PDF ve Zinciri Kırma Poster PDF

Barış Özcan tarafından hazırlanan Zinciri Kırma Takvimi 2018 burada. Yakında 2019 olarak burada. Ayrıca Zinciri Kırma Poster PDF de yazımızda. Barış Özcan’ın ilk olarak 2015 de paylaştığı ve sonrada 2018 de poster olarak paylaştı. Tasarım her sene daha da güzelleşiyor. Bu sene yani zinciri kırma 2019 videosunu da bekliyoruz.

Zinciri Kırma Takvimi

Yazdığım gibi ilk olarak 2015 de paylaştı Barış Özcan bu takvimi. Sonra her yıl farklı bir boyuta taşıdı. Minimalizm akımından her zaman nasibini aldı zinciri kırma takvimi. Yazımızda zinciri kırma takvimini pdf olarak bulabileceksiniz. Hatta 2015 yılını da ekledim ki farkı sizde görün.

Zinciri Kırma Takvimi PDF

2015 Zinciri Kırma Takvimi PDF – İNDİR

Bu da en son paylaştığı 2018 zinciri kırma takvimi

Zinciri Kırma Takvimi 2018 PDF –

Ve paylaşım yaparsa alta da 2019 için bağlantı ekleriz. Ama şuan için Poster olarak hazır.

Zinciri Kırma Takvimi 2019 PDF – YAKINDA

Zinciri Kırma Poster

2018 de sadece poster değil aynı zamanda “365 söz 365 not defteri” gibi ürünler satış yaptı Barış Özcan. Bir ticaret sitesinde değişik ürünler satmaya başladı. Sonsuzluk zinciri tişörtü de bunlardan biri.

Zinciri Kırma Takvimi 2019

Zinciri kırma Posteri 2019 hazır. Aşağıda görselde var.

Zinciri Kırma Takvimi 2019 PDF olarak paylaşılmadı. Yukarıdaki gibi poster olarak satışa sunuldu. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan satın alabilirsin:

soo.cool/urun/zinciri-kirma-renkli-poster

Yukarıdaki bağlantıdan ulaşacağınız sitede 24 TL gibi bir fiyat (1.02.19) ile satışa sunuldu.

Barış Özcan

Biraz da bilmeyenler için barış özcan ile ilgili bilgi verelim.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Ama hukuk alanında aktif bir faaliyeti yok. Şu an Abak.us Kreatif Medya Ajansı’nın başkanı. Ayrıca belgesel yapımcısı ve yönetmeni. Sanat, teknoloji ve tasarım hikayeleri anlattığı ve adını taşıyan youtube kanalı var. Yaptığı çoğu şey de zaten bu üç kelime yani sanat, teknoloji ve tasarım üzerine.

Mayıs 2015 den beri youtube videoları paylaşıyor. Daha anlamlı ve youtube’un çöplük olmadığını gösteren nadir youtuber diyebilirim. Abone olmanızı da tavsiye ederim.

Sitemizde daha önce Elon Musk videosunu kaynak almıştık: Elon Musk Kimdir

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap