Limit Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavı TYT Cevapları PDF

Limit Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavı TYT Cevapları PDF olarak sitemizden indirebilirsiniz. Limit yayınlarının yaptığı Türkiye geneli deneme sınavı cevap anahtarı ve kitapçığı pdf olarak sitemizden indirebilirsiniz.

İndirme bağlantısı sayfanın en altında!

 

Diğer Türkiye Geneli Deneme Sınavı Soruları

Töder’in yaptığı deneme sınavları için buraya tıklayın.

Özdebir’in yaptığı deneme sınavları için buraya tıklayın.

Diğer yayınlar ve kurumlar tarafından yapılan deneme sınavları için buraya tıklayın.

 

Limit Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavı Afişi
Limit Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavı Afişi

Limit Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavı Soruları PDF

Limit Yayınları Türkiye Geneli TYT Deneme Sınavı Cevapları PDF Kaydet

Üstteki bağlantı ile indirme yapabilirsiniz. Diğer kitapçık ve cevap anahtarlarını indirmek için aşağıdaki bağlantılardan ilgili sayfalara gidebilir ve indirmeyi yapabilirsiniz.

 

Limit Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavı Soruları ve Cevapları

Limit Yayınları Türkiye Geneli TYT Deneme Sınavı Soruları PDF

Limit Yayınları Türkiye Geneli TYT Deneme Sınavı Cevapları PDF

Limit Yayınları Türkiye Geneli AYT Deneme Sınavı Soruları PDF

Limit Yayınları Türkiye Geneli AYT Deneme Sınavı Cevapları PDF

 Öğrenci Kozu İçerikleri Neler?

Öğrenci kozu diğer sitelerden farklı olarak tamamen özgün içerikler oluşturmayı amaçlar. Diğer birçok sitede olmayan rehberlik ve temel sorunlarınıza cevap verecek projeler üretme eylemini gerçekleştirir. Bu içeriklere menümüzden ulaşabilirsiniz. Bazı içerikleri sizler için listeleyelim.

YKS Konuları

Sitemizde çoğu eğitim konulu web sitesinde olduğu gibi YKS konuları hatta diğer sınavlarında konuları mevcuttur. En güncel haliyle paylaşmayı; kaldırılan konular ve güncel müfredatı dikkate alarak hazırladığımız bu içeriklere şu kategoriden ulaşabilirsiniz: YKS Konuları

Üniversitelerin Başarı Sıralamaları ve Taban Puanları

Üniversitelerin kontenjan bilgileri, başarı sıralamaları ve taban bilgileri gibi içerikleri bölümler halinde paylaştık. Bu başarı sıralamaları tabloları son güncelleme (2018 YKS) ile değişen bölümlerin aldıkları puan türleri kapsamında düzenlenmiştir. Hangi bölüm hangi puan türü ile alıyor bilmiyorsan buraya tıkla.

Kitap İncelmeleri

Üniversite hazırlık kitaplarını kolaylık-zorluk, müfredata uygunluğu ve bunlara benzer birçok konuda inceledik ve hepsini tarafsız bir şekilde değerlendiren yazılar yazdık. Sorularının kalitesi ve farklılığı gibi birçok ölçüte bakarak oluşturduğumuz bu içerikleri kesinlikle okumalısınız.

Motivasyon

Motivasyon içerikleri de kesinlikle özenilmiş ve üzerine düşünülmüş biçimde. Birçok güzel ders veren hikayelerden ve güzel içeriklerden oluşan bu kategorimiz diğer sitelerden farklı özellikler de barındırmakta. Bazıları:

İdoller: Örnek Alınası Kişiler

Bu alt kategorideki yazılar isminden de anlaşıldığı gibi sizlere örnek teşkil edebilecek insanları ele aldığımız bir yazı topluluğu. Başarılı insanlar nasıl başarıyor? İşte bu sorulara cevap verecek altın değerinde yazılar var.

Motivasyon Hikayeleri

Kişisel gelişim kitapları, yaşanmış olaylar… Bu içerikleri toparlıyoruz ve düzenleyip yayınlıyoruz. Sizlere ilham verecek, kıvılcım oluşturacak bu yazılar hayatınızda çok şey değiştirebilir.

Konu Anlatımları

Tüm konuların konu anlatımı sitemizde olsun gibi bir kaygı gütmemekle birlikte belli kitaplardan alıntıladığımız ve izin alarak yayınladığımız bu konu anlatımları genelde pratik yöntemleri anlatımlar içermekte. Sıradan bir anlatımdan öteye giderek daha anlaşılır ve akılda kalıcı olmayı amaçlayarak oluşturduğumuz yazılar.

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap