Metin Yayınları 12’li TYT Matematik Denemesi Çözümleri

Metin Yayınları 12’li TYT Matematik Denemesi Çözümleri PDF olarak sitemizde. Metin yayınlarının çözümlerini sitemizden güvenli ve hızlı şekilde indirebilir veya görüntüleyebilirsiniz. Metin Yayınları çözümleri PDF olarak sitemizde. Metin Yayınları 12 Deneme Sınavı Çözümleri PDF halinde sitemizde. Cevapları da burada.

2018-2019 basım çözümleridir. Güncel TYT denemesidir. Eski basım Metin Yayınları 10’lu TYT Matematik Denemesi Çözümleri için tıklayın.

Metin Yayınları 12’li TYT Matematik Denemesi Çözümleri PDF

Metin Yayınları TYT Denemesi 1. Deneme Çözümleri PDF

Metin Yayınları TYT Denemesi 2. Deneme Çözümleri PDF

Metin Yayınları TYT Denemesi 3. Deneme Çözümleri PDF

Metin Yayınları TYT Denemesi 4. Deneme Çözümleri PDF

Metin Yayınları TYT Denemesi 5. Deneme Çözümleri PDF

Metin Yayınları TYT Denemesi 6. Deneme Çözümleri PDF

Metin Yayınları TYT Denemesi 7. Deneme Çözümleri PDF

Metin Yayınları TYT Denemesi 7. Denemenin Baskı Hatalı Son 2 Sorusu

Metin Yayınları TYT Denemesi 8. Deneme Çözümleri PDF

Metin Yayınları TYT Denemesi 9. Deneme Çözümleri PDF

Metin Yayınları TYT Denemesi 10. Deneme Çözümleri PDF

Metin Yayınları TYT Denemesi 11. Deneme Çözümleri PDF

Metin Yayınları TYT Denemesi 12. Deneme Çözümleri PDF

 

ÖĞRENCİ KOZU’NU İLK DEFA ZİYARET EDİYORSAN AŞAĞIDAKİ YAZIYI OKUMALISIN!

 

Öğrenci Kozu Nedir?

Öğrenci kozu kelimeden de çıkarılacağı üzere öğrenciler için bir koz olmayı amaçlamış eğitim platformudur. Bu yüzde de sloganımız “Öğrencilerin Eğitimdeki Kozu” olarak belirlenmiştir.

Öğrenci Kozu İçerikleri Neler?

Öğrenci kozu diğer sitelerden farklı olarak tamamen özgün içerikler oluşturmayı amaçlar. Diğer birçok sitede olmayan rehberlik ve temel sorunlarınıza cevap verecek projeler üretme eylemini gerçekleştirir. Bu içeriklere menümüzden ulaşabilirsiniz. Bazı içerikleri sizler için listeleyelim.

2019 TYT Çalışma Programı

2019 TYT Çalışma Programı PDF

Alışılmışların dışında bir tasarımda çalışma programı hazırladık. Konuları özenle haftalara böldük. Hem eşit ağırlık (TM) hem sayısal (MF) öğrencilerinin kullanabileceği 4 aylık bir program hazırladık. Renk renk bu programı kesinlikle incelemeni isterim:

2019 TYT Çalışma Programı

 

YKS Konuları

Sitemizde çoğu eğitim konulu web sitesinde olduğu gibi YKS konuları hatta diğer sınavlarında konuları mevcuttur. En güncel haliyle paylaşmayı; kaldırılan konular ve güncel müfredatı dikkate alarak hazırladığımız bu içeriklere şu kategoriden ulaşabilirsiniz: TYT-AYT Konuları

Üniversitelerin Başarı Sıralamaları ve Taban Puanları

Üniversitelerin kontenjan bilgileri, başarı sıralamaları ve taban bilgileri gibi içerikleri bölümler halinde paylaştık. Bu başarı sıralamaları tabloları son güncelleme (2018 YKS) ile değişen bölümlerin aldıkları puan türleri kapsamında düzenlenmiştir. Hangi bölüm hangi puan türü ile alıyor bilmiyorsan buraya tıkla.

Kitap İncelemeleri

Üniversite hazırlık kitaplarını kolaylık-zorluk, müfredata uygunluğu ve bunlara benzer birçok konuda inceledik ve hepsini tarafsız bir şekilde değerlendiren yazılar yazdık. Sorularının kalitesi ve farklılığı gibi birçok ölçüte bakarak oluşturduğumuz bu içerikleri kesinlikle okumalısınız.

Motivasyon

Motivasyon içerikleri de kesinlikle özenilmiş ve üzerine düşünülmüş biçimde. Birçok güzel ders veren hikayelerden ve güzel içeriklerden oluşan bu kategorimiz diğer sitelerden farklı özellikler de barındırmakta. Bazıları:

İdoller: Örnek Alınası Kişiler

Bu alt kategorideki yazılar isminden de anlaşıldığı gibi sizlere örnek teşkil edebilecek insanları ele aldığımız bir yazı topluluğu. Başarılı insanlar nasıl başarıyor? İşte bu sorulara cevap verecek altın değerinde yazılar var. Özellikle girişimcilik hikayeleri sevenler için çok iyi yazılar var.

Motivasyon Hikayeleri

Kişisel gelişim kitapları, yaşanmış olaylar… Bu içerikleri toparlıyoruz ve düzenleyip yayınlıyoruz. Sizlere ilham verecek, kıvılcım oluşturacak bu yazılar hayatınızda çok şey değiştirebilir.

 

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap