LGS

8. Sınıf Konuları 2019 2020 ve MEB Müfredatı

8. sınıf konuları 2019 2020 yazıda. Burada 8. sınıf konuları türkçe, matematik, fen, inkılap ve ingilizce konuları var. 2019 2020 8. sınıf müfredatı na da uygundur. PDF de yazdırabilirsiniz. 2019 ve 2020 eğitim öğretim yılı 8 sınıf konuları aşağıda ders ders ayrılmıştır. Hangi dersi isterseniz onu seçin.

8. sınıf biliyorsunuz ki LGS hazırlık dönemi. Bu yüzden sitemizde LGS öğrencileri için ekstra bir çok içerik var ve her geçen gün yenilerini ekliyoruz. 8. sınıf konuları 2020 yazımızın devamında bunlardan da bahsedeceğiz. Bir yere ayrılma.

2019 2020 8. Sınıf Konuları

8. Sınıf Türkçe Konuları

8. Sınıf Matematik Konuları

8. Sınıf Fen Konuları

8. Sınıf İnkılap Konuları

8. Sınıf İngilizce Konuları

Linkler eklenecektir.

Her ders için ayrı bir yazı mevcut. Yukarıdaki bağlantılardan bu listelere ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yapabilirsiniz, ivedilikle cevap vermeye gayret gösteririm.

Ayrıca yukarıdaki 8. sınıf konuları yeni müfredat için uygundur.

LGS Hazırlık

Değerli öğrenci arkadaşım veya değerli emektar eğitimci öğretmenim. Sitemiz üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler tarafından her yıl milyonlarca kişiye misafirlik yapmakta ve içerikler sunmakta. Kendine has bir üslup ile öğrencilere samimi bir arkadaş gibi fayda sağlamak amacımız. Sitemizin adından da anlaşılacağı üzere Öğrencilerin Kozu olmak için buradayız.

Ekibimiz her geçen yıl genişliyor. Ve Tüm öğrencileri kucaklayan bir eğitim platformu olma yolunda ilerliyoruz. Şimdi de sitemizde ilkokul ve ortaokul yani 1. sınıftan 8. sınıf a kadar tüm öğrencilerine yarar sağlamak istiyoruz. Aşağıda bunun için planladığımız ve yayınladığımız içeriklerden bahsedeceğiz. Sizi de fikir vermek isterseniz yorumlara buyurun.

LGS Kitap Önerileri

LGS Kitap Önerileri ve LGS için en iyi kaynaklar 2020 8. sınıf kaynak önerileri yazıda.
LGS Kitap Önerileri ve 8. sınıf konuları 2019 2020 8. sınıf kaynak önerileri yazıda.

Hiiiiç erinmedik! Piyasada en çok bulunan 8. sınıf kitapları ve LGS kitaplarını aldık. Bunları inceledik. Alanında uzman öğretmenlerden ve bu kitapları çözen öğrenci arkadaşlardan görüş alarak bir değerlendirme yazısı hazırladık. 8. sınıf konuları içeriğimiz kadar özveri ile bunu yaptık. İncelemek için:

Rehberlik Yazıları

Ders çalışan ve sınav sürecine giren öğrenci arkadaşlarıma yardımcı olmak üzere rehberlik öğretmenlerimizin onayından geçen rehberlik yazıları ile hayatınıza düzen getirmeyi ve daha verimli çalışmanızı sağlayacağız. Rehberlik yazılarımız ile en iyi nasıl çalışma programı hazırlanır? en iyi tekrar nasıl yapılır öğrenecek ve başarılı bir öğrenci olmanızı sağlayacağız.

8. Sınıf Konuları Çalışma Kağıtları – Test

8. sınıf türkçe konuları ile başlayarak her ders için bir çalışma kağıdı yani test hazırlama fikrimiz var. Soru derlemesi yapıyoruz. Uygun, orta halli ve tasarımı ile de öğrencilerin gözünü yormayan ve odaklanmasını artıran bir tasarım için ekibimiz araştırmalara başladı. Takipte kalın.

8. Sınıf Konuları Konu Anlatımı

MEB Ders kitaplarından özet çıkararak bir konu anlatım yazı serisi yapmak istiyoruz. Bu iş çok uzun ve meşakatli olacak. Çünkü tüm dersler için yani 8. sınıf matematik konuları veya 8. sınıf fen konuları gibi tüm 8. sınıf dersleri için bir yazı hazırlamak uzun sürecek ama çalışacağız. Destek olmak isteyen eğitimciler bizimle iletişime geçebilir: [email protected]

Motivasyon Yazıları

Motivasyonun yaşı veya sınıfı olmaz. Her ders için her öğrenci için motivasyon aynıdır. Sitemizde ilginizi çekebilecek başarı hikayeleri, girişimci hikayeleri ve motivasyon film önerileri gibi yazılar var. Sürekli yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

Kitap Cevapları

Okulda kullanılmak üzere basılan Meb veya özel bir yayınların hazırladığı ve en sonunda Milli Eğitim Bakanlığı’nın onayladığı ilkokul ve ortaokul kitaplar için cevapları ve çözümleri paylaşmak istiyoruz. Ama bu belkide en zor şey. Tüm kitapların çözülmesi gerek. İş takvimine ekleyeceğiz ve başlayacağız.

Senin Önerilerin Neler

Tabii bunlar aslında genel olan kategoriler veya diğer sitelerde de olan şeyler. Biz sizin ihtiyaçlarınıza göre araştırma yapıp ona eğilim gösteriyoruz. Yani olan şeylerde ne eksikse onu ekleyip size sunuyoruz. Yani yorum yaparak bizi sosyal medyadan bilhassa instagramdan: @ogrencikozu dan takip edin ve bize mesaj yollamaktan çekinmeyin.

Ayrıca bu gönderi altına da yorumlarınızı ve eklememizi istediğiniz içerikleri bekliyoruz. Biz yorumlara önem veren bir eğitim sitesi olmaktan gurur duyuyoruz.

Bir başka güzel yazımızda görüşmek üzere, başarılar…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı