Güncel LGS Konuları 2020

8. Sınıf Konuları 2020 ve LGS Konuları 2020 yazıda. Burada 8. sınıf konuları türkçe, matematik, fen, inkılap ve ingilizce konuları var. 2020 8. sınıf müfredatı na da uygundur. PDF de yazdırabilirsiniz. 2019 ve 2020 eğitim öğretim yılı 8 sınıf konuları aşağıda ders ders ayrılmıştır. Hangi dersi isterseniz onu seçin.

8. sınıf biliyorsunuz ki LGS hazırlık dönemi. Bu yüzden sitemizde LGS öğrencileri için ekstra bir çok içerik var ve her geçen gün yenilerini ekliyoruz. 8. sınıf konuları 2020 ve LGS Konuları 2020 yazımızın devamında bunlardan da bahsedeceğiz. Bir yere ayrılma.

LGS Konuları 2020

FEN LİSESİ NASIL KAZANILIR >> tıkla ve oku!

LGS Türkçe Konuları 2020

LGS Matematik Konuları 2020

LGS Fen Konuları 2020

LGS İnkılap Konuları 2020

LGS Din Konuları 2020

LGS İngilizce Konuları 2020

Her ders için ayrı bir yazı mevcut. Yukarıdaki bağlantılardan bu listelere ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yapabilirsiniz, ivedilikle cevap vermeye gayret gösteririm.

Ayrıca yukarıdaki 8. sınıf konuları ve LGS Konuları 2020 yeni müfredat için uygundur.

LGS Konuları 2020

Eminim birçoğunuz biliyorsunuzdur ama yine de ben bu başlık (LGS Konuları 2020) altında buna değinmek istedim. LGS Konuları 2020 ve 8. sınıf konuları 2020 aynı şey arkadaşlar. Yukarıdaki bağlantılardan her ders için ulaşabilirsiniz.

LGS Hazırlık

Değerli öğrenci arkadaşım veya değerli emektar eğitimci öğretmenim. Sitemiz üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler tarafından her yıl milyonlarca kişiye misafirlik yapmakta ve içerikler sunmakta. Kendine has bir üslup ile öğrencilere samimi bir arkadaş gibi fayda sağlamak amacımız. Sitemizin adından da anlaşılacağı üzere Öğrencilerin Kozu olmak için buradayız.

Ekibimiz her geçen yıl genişliyor. Ve Tüm öğrencileri kucaklayan bir eğitim platformu olma yolunda ilerliyoruz. Şimdi de sitemizde ilkokul ve ortaokul yani 1. sınıftan 8. sınıf a kadar tüm öğrencilerine yarar sağlamak istiyoruz. Aşağıda bunun için planladığımız ve yayınladığımız içeriklerden bahsedeceğiz. Sizi de fikir vermek isterseniz yorumlara buyurun.

LGS Kitap Önerileri

Hiiiiç erinmedik! Piyasada en çok bulunan 8. sınıf kitapları ve LGS kitaplarını aldık. Bunları inceledik. Alanında uzman öğretmenlerden ve bu kitapları çözen öğrenci arkadaşlardan görüş alarak bir değerlendirme yazısı hazırladık. 8. sınıf konuları 2020 ve lgs konuları 2020 içeriğimiz kadar özveri ile bunu yaptık. İncelemek için:

Rehberlik Yazıları

Ders çalışan ve sınav sürecine giren öğrenci arkadaşlarıma yardımcı olmak üzere rehberlik öğretmenlerimizin onayından geçen rehberlik yazıları ile hayatınıza düzen getirmeyi ve daha verimli çalışmanızı sağlayacağız. Rehberlik yazılarımız ile en iyi nasıl çalışma programı hazırlanır? en iyi tekrar nasıl yapılır öğrenecek ve başarılı bir öğrenci olmanızı sağlayacağız.

8. Sınıf Konuları 2020 Çalışma Kağıtları – Test

8. sınıf türkçe konuları 2020 ile başlayarak her ders için bir çalışma kağıdı yani test hazırlama fikrimiz var. Soru derlemesi yapıyoruz. Uygun, orta halli ve tasarımı ile de öğrencilerin gözünü yormayan ve odaklanmasını artıran bir tasarım için ekibimiz araştırmalara başladı. Takipte kalın.

LGS Konuları 2020 Konu Anlatımı

MEB Ders kitaplarından özet çıkararak bir konu anlatım yazı serisi yapmak istiyoruz. Bu iş çok uzun ve meşakatli olacak. Çünkü tüm dersler için yani 8. sınıf matematik konuları veya 8. sınıf fen konuları gibi tüm 8. sınıf dersleri için bir yazı hazırlamak uzun sürecek ama çalışacağız. Destek olmak isteyen eğitimciler bizimle iletişime geçebilir: ogrencikozu@gmail.com

Motivasyon Yazıları

Motivasyonun yaşı veya sınıfı olmaz. Her ders için her öğrenci için motivasyon aynıdır. Sitemizde ilginizi çekebilecek başarı hikayeleri, girişimci hikayeleri ve motivasyon film önerileri gibi yazılar var. Sürekli yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

Kitap Cevapları

Okulda kullanılmak üzere basılan Meb veya özel bir yayınların hazırladığı ve en sonunda Milli Eğitim Bakanlığı’nın onayladığı ilkokul ve ortaokul kitaplar için cevapları ve çözümleri paylaşmak istiyoruz. Ama bu belkide en zor şey. Tüm kitapların çözülmesi gerek. İş takvimine ekleyeceğiz ve başlayacağız.

Senin Önerilerin Neler

Tabii bunlar aslında genel olan kategoriler veya diğer sitelerde de olan şeyler. Biz sizin ihtiyaçlarınıza göre araştırma yapıp ona eğilim gösteriyoruz. Yani olan şeylerde ne eksikse onu ekleyip size sunuyoruz. Yani yorum yaparak bizi sosyal medyadan bilhassa instagramdan: @ogrencikozu dan takip edin ve bize mesaj yollamaktan çekinmeyin.

Ayrıca bu gönderi altına da yorumlarınızı ve eklememizi istediğiniz içerikleri bekliyoruz. Biz yorumlara önem veren bir eğitim sitesi olmaktan gurur duyuyoruz.

8. sınıf konuları 2020 ve LGS Konuları 2020 gibi başka güzel bir yazımızda görüşmek üzere, başarılar…

Ücretsiz Rehberlik Almak İster Misin

Soru-Cevap Bölümü Açıldı! Tüm sorulara cevap veriyoruz.

TIKLA ve Üye Ol

yorum Yap